Hemen AraWhatsApp
Adalar ve Boğaz Turları - Der Yat Kiralama -Deryachting

Adalar ve Boğaz Turu ve Fiyatları

Bizimle beraber unutulmaz bir seyire hazır olun!

İstanbul boğazı turu hizmetimiz kapsamında verdiğimiz İstanbul adalar turu hizmetimiz ile de bizimle beraber unutulmaz bir seyire hazır olun! Boğaz turu, İstanbul denildiğinde ilk akla gelen gezilerden biridir. Dilerseniz yemekli boğaz turu yaparak ya da standart bir boğaz turu ya da herkesten farklı olsun deyip kişiye özel boğaz turu yaparak İstanbul’un keyfini çıkarabilirsiniz.
 

Adalar Turu Organizasyonu DerYat'da !

Her mevsim İstanbul boğaz turu kapsamında adalar turu, uzun boğaz turu ve kısa boğaz turu yapıyoruz; Kar / Yağmur / Soğuktan etkilenmeden! Adeta bir ev ortamının sıcaklığında huzuru bulacaksınız. Çünkü DerYat Kiralama'nın ısıtma sistemleri mükemmeldir. DerYat Kiralama olarak İstanbul adalar turu, uzun boğaz turu ve kısa boğaz turu hizmetlerimizin yanı sıra yemekli boğaz turu, yatla boğaz turu, kişiye özel boğaz turu, yat gezisi, lüks yat kiralama hizmetleri de vermekteyiz.
Deryachting'in Vip yatları ile Marmara Denizi'nin incileri olan doğa harikası adalarımıza adalar turu konseptimiz kapsamında "Kınalıada (Proti: İlk), Burgaz (Antigoni), Heybeli (Halki: Bakır), Büyükada'da (Prinkipo: Prens)" seyahat edebilirsiniz.
Üsküdar yat kiralama ve yat gezisi hizmeti de veren DerYat kiralama şirketi olarak düzenlediğimiz turlarımızın fiyatları farklılık göstermektedir. Boğaz turu fiyatları, yatla boğaz turu fiyatları ve adalar turu ile ilgili fiyatlar yüzme, transfer vb. etkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Düzenlediğimiz Üsküdar yat kiralama ve lüks yat kiralama hizmeti, yat gezi organizasyonları, kişiye özel boğaz turu hizmeti, İstanbul boğaz turu, adalar boğaz turu, yemekli boğaz turu yatla boğaz turu ve diğer boğaz turu çeşitlerimiz ile ilgili telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.
Adalar ve boğaz turu organizasyonlarının yanında firmamız bünyesinde sunduğumuz sürpriz evlenme teklifi ve evlilik yıldönümü kutlama organizasyonları ile ilgili daha fazla bilgi için de bize ulaşabilirsiniz.
 

Boğazı DerYat'ın Gözünden Görün !

Uzun boğaz turu ve kısa boğaz turu hizmetimiz seyir izni verilen tüm lokasyonları kapsar. Yaz aylarında olduğu gibi her mevsim kısa veya uzun süreli boğaz turu yapabiliyoruz. Adalar turu da dahil her turda olduğu gibi hava koşullarının elverişliliği boğaz turu İstanbul gezisi hizmetimiz için de geçerlidir. İstanbulun en muhteşem manzarasına sahip olan İstanbul Boğazı turu sırasında tarih kokan İstanbul manzaralarını ve ruhunu Vip yatlarımızla ve deneyimli kaptanlarımızın ve mürettabatımızın size sunduğu güvenli, keyifli seyahat ayrıcalıklarıyla yaşayabilirsiniz. Boğaz turunuzu bir davetle birleştirebilir, misafirlerinize de İstanbulun eşsiz ruhunu yaşatabilirsiniz. Eğer istediğiniz unutulmaz bir yatla boğaz turu ya da harika bir yat gezisi ise, DerYat kiralama ile isterseniz lüks yat kiralama hizmeti satın alabilir isterseniz de kişiye özel boğaz turu hizmetimizi satın alıp İstanbul boğaz turunun keyfini çıkarabilirsiniz.
Boğaz turu fiyatları ve yatla boğaz turu fiyatları seçeneklerimizde kişi sayısının bir önemi yoktur. Saatlik kiralamalarda kişi başı ücret ödemezsiniz. Vip kalabalık gruplara özel yatlarımızın Boğaz turuna özel kiralama prosedürü saatliktir. Saat ücretleri ve ekstra isteklerinizi 0530 774 21 39 numaralı telefonumuzu arayıp paylaştığınızda, tüm detayları sizin için organize ediyor ve fiyatlar konusunda sizi bilgilendiriyor olacağız.
Anadolu veya Avrupa Yakasında olmanızın bir önemi yok. Vip yatlarımız sizi her iki yakadan da alabiliyor.
(Anadolu veya Avrupa yakası biniş iskeleleri ile ilgili bilgi alınız)
Kredi Kartlarına 8 Taksit! yada Nakit Ödeme Seçeneği ile.
 

Sıkça Sorulan Sorular

İstemiş olduğunuz ekstralar dışında, her hangi bir ücret asla ödemezsiniz!
 

Çok önemli! mutlaka sorgulayın!!!
Yatlarımız çift motora sahip ve vip yatlardır, Tüm güvenlik teçhizatları ve size ait seyahat sigortanız bulunmaktadır.

Sizin için uygun olan günü ve saati netleştirdikten sonra hemen rezervasyon yaptırmanızı öneririz, keza size yerimiz yok demek bizi çok üzer.

Asla etkilenmezsiniz! Kar/Yağmur/Fırtına dinlemeden, Adeta bir ev ortamının sıcaklığında huzuru bulacaksınız.
Çünkü Der Yat Kiralamanın tüm yatlarında ısıtma sistemleri mükemmeldir.

Haftanın Hergünü bizi ziyaret edebilir yatlarımızı görebilir bizlerle tanışabilirsiniz.

Planlanıdığınız organizasyon hayatınızın en önemli anılarından biri olacak kuşkusuz ve geç kalmamalısınız, Trafik vs. gibi konuları göz önünde bulundurmanızı rica eder organizasyon alanına yakın yerlerde vakit geçirmenizi öneriririz, o gün bizde en az sizler kadar hassas olacağız, Sizden sonra gelen rezervasyonlar olduğunu bilmenizi ve hassas davranmanızı rica ederiz.

Rezervasyonunuzu iptal etme durumunuzda ön ödemeniz geri iade edilemez.

Ön ödemenizi yaptınız ve  rezervasyonunuzu tamamladıysanız, kalan ödemenizi organizasyonunuz esnasında yapabilirsiniz.

Tüm kredi kartlarına tek çekim veya 8 taksite kadar ödeme seçeneği sunuyoruz.

Sizin için uygun olan günü ve saati netleştirdikten sonra hemen rezervasyon yaptırmanızı öneririz, keza size yerimiz yok demek bizi çok üzer

Deryachting diğer adıyla Der Yat Kiralamanın Vip yatları ile Marmara Denizinin incileri olan doğa harikası adalarımıza "Kınalıada (Proti: İlk), Burgaz (Antigoni), Heybeli (Halki: Bakır), Büyükada (Prinkipo: Prens)" seyahat edebilirsiniz.

Çünkü; Deryachting İş ortaklarını en prestijliler arasından seçer, Teknolojiyi yakından takip eder ve sürprizleriyle organizasyonlarınızı unutulmaz anlara dönüştürür. Deryachting denizin üstünde gerçekleşmesini istediğiniz tüm organizasyonlarınızı hizmet kalitesiyle zirveye ulaştırmak için var.