Yatta Evlilik Teklifi

Tüm Kredi Kartlarına 3 Taksit ile ödeme imkanı!

Hologram Gösterisi, Prof. Fotoğraf ve Video Çekimi, Üstelik Çiçeğiniz veya Pastanız da Hediye!

Yatta/Teknede Evlilik Teklifi

MUHTEŞEM KAMPANYA Kredi Kartlarına Taksit! 3D Show animasyonlar 3D Havai fişek gösterileriyle Türkiye'de bir ilk Hologram Gösterisi HEDİYE!
Hava şartları organizasyonlarınızı etkilemez. Deryachting'de inanılmaz bir deneyim yaşamak için paketlerimizi inceleyin

FIRSAT PAKETİ

999 TL

Süre: 40 Dk.
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı

İDEAL PAKET

1199 TL

Süre: 1 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı

VİP PAKET

1699 TL

Süre: 1,30 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı, Kız Kulesi

VIP PLUS PAKET

2399 TL

Süre: 2 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı, Kız Kulesi

PREMIUM PAKET

2999 TL

Süre: 2,30 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı, Kız Kulesi

Peki Neler Dahil?
(Paketler arasında hizmet farkı yoktur, yalnızca yat seyir süreleri ve sürelere bağlı güzergah farkları vardır.)

1- Senaryolu Sürpriz Karşılama
2- Yat Masa Süsleme
3- Vip Kokteyl
4- Sınırsız Soft İçecek 1 Şişe Şarap
5- Hologram Gösterisi 3D Havai Fişek
6- Volkan Gösterisi (Soğuk Ateş)
7- Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi
8- Gümüş Madalyonda Yüzük, Takı veya Hediyenizin Sunumu
9- Müzik Ziyafeti
10- Çiçek Buketi veya Pastanız
11- Seyahat Sigortası

Paketlere Ek Olarak Alabilecekleriniz

250 TL

Kokteyl İkramlı Şampanya Patlatma Sunumu( Karşılama da veya Kutlama esnasında)

250 TL

İsimlerinizin veya Baş Harflerinin Yazıldığı Kalplerle Dolu Balon Süsleme

150 TL

Et ve Balık Menüsü ile Yemek Hizmeti (Kişi Başı)

300 TL

Boğaz Köprüsünde Lazer Gösterisi

1500 TL

Sertifika Pırlanta Tektaş (0.10 ct ve üzeri)

(Fiyat Alınız)

Pakete Dahildir; Fakat Size Özel bir tasarım İstiyorsanız (Pasta veya Çiçek Buketi)

(Fiyat Alınız)

VIP Özel Tasarım Araçlarla Tek Yön veya Çift Yön Konforlu Şöförlü Lüx Transfer

(Fiyat Alınız)

Anlaşmalı Otellerimizde Konaklama

(Fiyat Alınız)

Keman, Gitar veya Fasıl Ekibi vb. ile Müzisyen Hizmeti ve Muhteşem bir Müzik Ziyafeti

Yatta/Teknede Evlilik Teklifi

Eğer Dünyaya son kez bakma Şansın Var deseler, İstanbula Bakardım...
-Lamartine.

MUHTEŞEM KAMPANYA

Boğazda evlilik teklifi ile en güzel evlenme teklifi, sevdiğinize muhteşem bir sürpriz yapmak isteyene yatta evlilik teklifi. Bu romantik tur organizasyonu için İstanbul Boğazında harika bir manzara ve 3 Boyutlu Hologram ya da Lazer gösterisi Showlar eşliğinde güzel bir gün geçirebilmeniz için Deryachting Yat Kiralama'dan Beğendiğiniz Paketi Alabilirsiniz… Üstelik kusursuz ısıtma sistemlerimiz ile şömine başında kar, yağmur ve soğuktan etkilenemeden muhteşem bir organizasyon yaşayacaksınız.

Sizin sadece yüzüğünüzü yanınıza almanız yeterli, Birlikte nice güzel günlere…

Tanıtım Filmimizi İzleyebilirsiniz…

Detayları okumak için başlıklara tıklayabilirsiniz.

Deryachting’in Lüks Teknesinde Şömine Başında Evlilik Teklifi!

Muhteşem bir güne ve unutulmaz bir İstanbul akşamına ne dersiniz? 

Evlenmek birbirlerini seven herkesin en büyük hayalidir. Bu hayaller gerçekleştiğinde beraberinde unutulmayacak anıları da getirmiştir. Nişanınız, düğününüz, düğününüzde dans ettiğiniz şarkı ve birçoğu o evlilikte aşkınızın birer simgesi olur. Bunlardan belki de en önemlisi ve iz bırakacak olanı tartışmasız evlenme teklifinizdir. Hatta olmazsa olmazınız yıllar sonra hatırladığınızda anlatırken dahi o anı hep canlı tutacak o teklif. Aslında seçenek çok ama eşinizi en özel hissettirecek olanı kuşkusuz yatta evlenme teklifi.  

Belki öncesinde gezer, deniz kıyısında dolaşır, boğazı birlikte izlersiniz. Sonrasında sizi bekleyen tekneye doğru gider eşinizin hiç beklemediği bir anda evliliğinize yelken açacağınız o ana doğru güzel bir yolculuğa başlarsınız birlikte. İzlediğiniz resmin bir anda içine girer, muhteşem İstanbul boğazı havasında, şömine başında sıcacık bir ortamda, o değerli anları mum ışığında güzel bir yemekle süslersiniz. Kullanılan 3 boyutlu hologram tekniğiyle ya da lazer gösterisiyle teklifiniz görsel bir şölene de dönüşür. 

Yatta evlilik teklifi organizasyonlarında Türkiye’de bir ilk olan 3 boyutlu hologram teknolojisi sayesinde en özel anlarınızı alışıla gelmiş organizasyonlardan farklı olacak. Özellikle havai fişekler, havada muhteşem notların yazıldığı fizik ötesi üç boyutlu kalpler, yüzükler ve diğer animasyonlar eşliğinde…

Lüks yat ile denizde gezerken yapılan sürpriz evlenme teklifi organizasyonumuzu anlatan kısa videomuzu hemen izleyin.

Eşinizin mutluluğunu görmek o anlarınıza renk katacak ve dolayısıyla planladığınız bu yatta evlenme teklifi için hiçbir zaman pişman olmayacaksınız. Eğer şu ana kadar bir karar verememişseniz en iyi seçenek olan yatta evlenme teklifi için geç kalmış sayılmazsınız.

3 Boyutlu Görsel Şölen Gecenizi Aydınlatacak

Muhteşem bir gecede ve lüks bir yatta evlilik teklifi… 

Sizce de şahane bir plan değil mi? Evlilik teklifi organizasyonlarında Türkiye’de bir ilk olan 3 boyutlu hologram cihazımız ile gerek görsel şölen, gerek havai fişek tadında sürpriz mi sürpriz showlarla en güzel gününüzü tüm detaylarıyla organize edelim.

İstanbul’da, hem de yatta evlilik teklifi ederken unutulmaz anlarınıza ortak olmaktan gurur duyacağımız organizasyonumuza “Evet” demek ve sevgilinize güzel bir sürpriz yapmak için daha fazla beklemeyin. 

Eşinizin mutluluğunu görmek o anlarınıza renk katacak ve dolayısıyla planladığınız bu yatta evlenme teklifi için hiçbir zaman pişman olmayacaksınız. Eğer şu ana kadar bir karar verememişseniz en iyi seçenek olan yatta evlilik teklifi için geç kalmış sayılmazsınız.

Peki, Evlilik Teklifi Organizasyonu Nasıl Yapılır?

İstanbul Boğazı ya da Adalar hiç fark etmez… Yatta evlilik teklifi organizasyonu hayaliniz varsa Deryachting Yat Kiralama denizin ortasında sevgilinizle baş başa, romantik bir gün yaşatacak. Havada muhteşem notların yazıldığı fizik ötesi üç boyutlu kalpler, yüzükler ve diğer animasyonlar eşliğinde, harika bir 3 boyutlu show ile sevgilinize masalsı bir gün yaşatacak. Deryachting Yat Kiralama, hologram teknolojisi ile rüya gibi bir evlilik teklifi hazırlamanıza yardımcı olacak.

Yatta evlilik teklifi hazırlamaya karar verdiğinizde kaptanımızı 05320131206 numaralı telefonumuzdan aradığınızda yatta evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili tüm detayları sizin için planlıyor olacak.

Size özel hazırladığımız evlenme teklifi paketlerimize ve fiyatlarımıza göz atarak size en uygun evlilik teklifi paket fiyatları arasından seçiminizi yapın ve bizimle iletişime geçin. 

Lüks Restoran ve Yatta Evlilik Teklifi Bir Arada!

Anlaşmalı olduğumuz muhteşem bir Restoranda baş başa romantik bir yemek. İsteğinize göre öncesinde ya da sonrasında yatta evlilik teklifi organizasyonu. 
Yata girişte sürpriz evlilik teklifi için senaryolu bir karşılama sizce de harika değil mi? (Restoran ve Yat bir arada olan organizasyon paketlerimizi incelemek için lütfen menüden seçim yapınız.) 

Nasıl mı? Bizimle birlikte bir plan yaptıktan sonra rezervasyon saatinize 10 dakika kala Bebek iskelesine giriş yapıyorsunuz. İskelede yaya yolundan yatlara bakarak yürüyorsunuz. Deryachting flamalarımızın olduğu yerde sizi Bay kaptanımız tıpkı eski bir arkadaşı gibi selamlıyor. Gelin adayımızın hissetmemesi için sizi iyi bir bahane ile yatımıza davet ediyor. Sürprizimiz yatımıza adımınızı attığınız anda sevgiliniz için başlıyor.

Denizin ortasında, yatta anlamlı bir evlenme teklifi planınızı gerçekleştirmeyi Deryachting Yat kiralamanın uzman kadrosuna bırakarak anınızın tadını çıkarabilirsiniz.
Size özel hazırladığımız evlenme teklifi paketlerimize ve fiyatlarımıza göz atarak size en uygun evlilik teklifi paket fiyatları arasından seçiminizi yapın ve bizimle iletişime geçin. 

DerYachting Tekne ile Yatta Evlilik Teklifinin Tadına Varın!

Yatta evlilik teklifi hazırlamaya karar verdiğinizde bizi 05320131206 numaralı telefonumuzdan aradığınızda yatta evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili tüm detayları sizin için planlıyor olacağız. Hazırladığımız büyük sürprizin her anını kaptanımızla birlikte organize edeceksiniz. 

Gelin adayımız, siz evlilik teklifine hazır olduğunuz anda görkemli bir Gümüş Madalyon içerisinde yüzüğünüzün bulunduğu ve ona özel küçük notların olduğu evlilik teklifi mesajını okuyor olacak. Bu sırada volkan show tüm muhteşemliği ile başlayacak. 3 boyutlu Hologram teknolojisi sayesinde hazırladığımız görsel şölen ile de aşk mesajınız tam karşınızda yazacak. Siz evlilik teklifinizi yaparken teklif anı videonuz ve fotoğraflarınız Deryachting Yat Kiralamanın profesyonel ekibi tarafından sizin için kaydediliyor olacak.

Sizin için hazırlanmış olduğumuz (gelin duvağı, taç, papyon vb.) sürpriz kostüm ve aksesuarlar kullanılarak da farklı bir organizasyonun tadına varılacak. Sizin sadece yatta evlilik teklifi yapmak için yüzüğünüzü yanınıza almanız o muhteşem günü taçlandırmanız yeterli olacak.
Eşinizin mutluluğunu görmek o anlarınıza renk katacak ve dolayısıyla planladığınız bu yatta evlenme teklifi için hiçbir zaman pişman olmayacaksınız.  Eğer şu ana kadar bir karar verememişseniz en iyi seçenek olan yatta evlenme teklifi için geç kalmış sayılmazsınız.

Evlenme Teklifi Organizasyonunun Olmazsa Olmazları neler?

Hani içiniz daralır, zor bir gün geçirmişsinizdir, her şeyin kötü gittiği bir dönemde radyoda çalan bir şarkıda ya da uzun zamandır duymadığınız bir dost sesinde en güzel anılarınıza gidiverirsiniz ve o anda her şey silinir, sadece o güzel günlerin hatırası canlanır aklınızda. İşte muhteşem evlilik teklifleri de tam olarak böyle bir anı olmalıdır.

Bu muhteşem anı için organizasyonlarımızda özellikle dikkat ettiğimiz hassas konularımız var.
 

Mahremiyet ve Gizlilik; Her şeyden önce mahremiyet ve gizliliğin en önem verdiğimiz konuların başında geldiğini söylemeliyiz. Çünkü biliyoruz ki duyguları dile getirmek oldukça zor bir iştir ve hayatınızın en önemli anında sevgilinizin gözünün içine bakıp “Benimle evlenir misin?” dediğinizde her şeyin yolunda gideceğinden emin olmanız gerekir. Hem o anda baş başa olmalısınız hem de arkanızda bu organizasyonun tüm süreçlerini sizin için mükemmel bir şekilde yürütülmesini sağlayacak ekibin desteğini de tam yanınızda hissetmelisiniz.
 

Organizasyon; Evlenme teklifi için bir organizasyon yapılacak ise sürecin en iyi şekilde planlanması çok önemlidir. Neyin ne zaman yapılacağı, istediğiniz müziğin ne zaman çalınacağı, volkan show, havai fişek, çiçek takdimi vs. her şey tam zamanında ve planlandığı gibi olmalıdır. Bu ise tecrübe ve uzmanlık gerektirir. Üstelik hava şartlarından da etkilenmeden, şömine başında sıcacık bir ortamda organizasyonumuz tam istediğiniz gibi gerçekleşecektir.
 

Kaliteli Hizmet; Bir önemli kriter ise kalite ve hizmetin kusursuz olmasıdır. Bizler masa düzeninden, renk seçimine, kullanacağınız ve dokunacağınız her şeyin birinci kalite olmasına, hijyenik olmasına ve hizmetimizin kusursuz olmasına çok önem vermekteyiz. Yatlarımız segmentlerinin en iyi yatlarıdır. Personelimiz ise eğitimli ve uzman ekiplerden oluşmaktadır.
 

Profesyonel Fotoğraf, Video Çekimi ile Çiçek Buketi Hediye!

Evlilik teklifi konseptine uygun masa süslemeleri ve sizin için hazırladığımız gelin duvağı, gelin tacı, papyon, maskeler, pelerinler lüks organizasyonumuzu renklendiren diğer sürprizler… Bu anları ölümsüzleştiren profesyonel fotoğraf ve video çekimi ile çiçek buketi Deryachting’den…

Organizasyon alanında bulunduğunuz sürece sigorta güvencesi de sağlayan Deryachting, güven içinde lüks bir gece yaşatıyor. Size de yaşadığınız anın keyfini sürmek kalıyor.
 

Yatta/Teknede Evlilik Teklifi Galerisi

Evlilik Teklifi

Evlilik Yıl Dönümü

Romantik Doğum Günü

Güneşli Gün Sayısı

Yatta Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi, evlenmek isteyen kadınların en önemli anlarından biridir. Bu mutlu anlarını en özel ve en güzel şekilde yaşamak isterler. Sevdiği adamla baş başa geçireceği romantik bir an ile hayatlarının geri kalanına evet demek isterler. 

Hayatın en özel anlarından biri olan evlilik teklifi anı için herkesin farklı bir hayali vardır. Başbaşa romantik bir yemek, kalabalık arkadaş grubuyla eğlence anında edilen bir teklif, hiç umulmadık bir anda gelen teklif ve yatta evlenme teklifi bunlardan sadece birkaçı. Ama en özeli şüphesiz ki yatta evlenme teklifi. Koskoca İstanbul Boğazı, harika bir yakamoz, eşsiz bir manzara, romantik bir müzik, sevgiliniz ve siz...

Böylesine romantik bir ortamda evlenme teklifi almayı hangi kadın istemez ki? Deryachting Kiralama olarak size hayallerinizin çok daha ötesinde bir evlenme teklifi vaad ediyoruz. Bir düşünün, efsaneleşmiş aşk hikayesiyle Kız Kulesi, sevginizin büyüklüğüne şahit oluyor. Aşkı destanlara konu olan Kız Kulesi, siz sevgilinize lüks teknede evlilik teklifi yaparken, sevdiğiniz kadını hem size hem de kendine hayran bırakıyor. 

Ay ışığının altında saatlerce sevdiğinizle romantik bir akşam geçirmek için en doğru adres Deryat Kiralama. Yatta evlenme teklifi anını, ister Kız Kulesi’nin önünden geçerken, ister boğazın tam ortasında isterseniz boğaz köprüsünün altından geçerken yapabilirsiniz. Bereber hazırlayacağımız, her detayını beraber planlayacağımız yatta evlenme teklifi ile sevdiğiniz kadını kendinize o gece tekrar aşık edebilirsiniz.


Lüks Yatta Evlilik Teklifi

Lüks yatta evlilik teklifi, uzun bir planlama ve hazırlık isteyen bir iştir. Her aşamasının kusursuz olması gerekir. Bu nedenle de her türlü detay, her türlü aksilik ve her türlü değişiklik hesaba katılmalıdır. Bunların hepsi düşünüldüğünde, tek başına yatta evlenme teklifi planlamak çok zor gelebilir. Deryachting sizinle olduğu sürece hiç zor değil. 

Deryachting olarak, lüks yatta evlilik teklifi yapmak isteyen beylerin her aşamada yanındayız. Planlama aşamasından uygulama anına kadar hatta gecenin bitiş anına kadar her anda ve durumda yardımcı oluyor ve gerekenleri yapıyoruz. Lüks teknede hazırlanan romantik yemeğin menü içeriğini planlarken, çalacak müzikleri seçerken, evlilik teklifi anının ne zaman olacağını kararlaştırırken, pasta kesilirken ve birbirinden özel daha birçok hazırlık anında beylere yardımcı oluyor ve gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz. Teknede evlenme teklifi ilk etapta çok emek gerektiren ama gerçekleştirdikten sonra hanımefendileri mutluluktan havaya uçuran bir evlenme teklifi sürprizidir. Masallara konu olan İstanbul’da hatta İstanbul’un incisi boğazda başbaşa lüks bir teknede, harika bir evlenme teklifi her kadını mutlu eder. Lüks teknede evlilik teklifi, hem romantik, hem sade hem de şık bir evlilik teklifidir. Deryachting Kiralama olarak, lüks teknede evlilik teklifi alan sevgilinizin bu teklifi ömür boyu hep aynı mutlulukla hatırlayacağına ve arkadaşlarına anlatacağına garanti verebiliriz. Eğer sevgilinize her hatırladığında mutluluktan gözlerinin dolduğu, kalbinin çarptığı ve yüzünün güldüğü bir evlilik teklifi anısı yaşatmak isterseniz mutlaka yatta evlilik teklifi paketlerimizden birini seçmelisiniz.

Rüya Gibi Teknede Evlilik Teklifi

Kadınlar, çocukluk çağlarından itibaren sevdikleri ve mutlu oldukları bir erkekle hayatlarını geçirmeyi hayal ederler. Sevdikleri beylerde kadınların bu hayalini gerçekleştirmek için en kusursuz evlenme teklifini nasıl evileceklerini düşünür durular. Deryachting olarak sevgililerini mutlu etmek isteyen beylere rüya gibi teknede evlilik teklifi vaad ediyoruz. İstanbul’un incisi boğazın tam ortasında, sevdiğiniz kadın size mutluluktan yaşaran gözlerle bakacak. Üstelik tamamen doğa ve hayvan dostu 3D hologram havai fişek gösteri eşliğinde. Türkiye’de ilk ve tek olan bu uygulamamız sayesinde hem doğa zarar görmüyor, hem de kuşlar havai fişeklerden dolayı hayatlarını kaybetmiyorlar.

Deryat Kiralama, uzman ekibi ve lüks yatları ile evlilik teklifinizi rüyaya dönüştürüyor. En özel anlarınızda yanınızda olan firmamız, kusursuz bir evlenme teklifi denilince akla ilk gelen yat kiralama şirketi. Her detayı kusursuz olarak planlanmış bir evlilik teklifiyle sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek, hem bütçenize hem de zevkinize en uygun yatta evlenme teklifi paketlerimizden birini seçmek. Mutlu ve unutulmaz bir gece için birlikte hazırlık yaparak sevgilinizi mutlu edebiliriz. Birbirinden lüks teknelerimiz ile boğazda gezerken harika bir yatta evlenme teklifi konsepti ile evlenme teklifi yapabilirsiniz.

Deryachting Farkı

İster küçük bir organizasyon planlayın ister kalabalık ve dillere destan bir organizasyon. Siz ne hayal ederseniz biz Deryat Kiralama olarak gerçekleştiriyoruz. Birbirinden güzel yat seçeneklerimizle eşinize ve size unutamayacağınız bir yatta evlilik teklifi hazırlıyoruz. En ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş muhteşem bir lüks teknede evlilik teklifi yapıldığında kim hayır diyebilir ki? Boğazın benzersiz atmosferinde sevgilinizi mutluluktan göklere çıkarmak isteyenlerdenseniz doğru yerdesiniz.

Deryat Kiralama, eşsiz evlenme teklifinin en doğru adresidir. Teknede yapılacak her evlilik teklifi özeldir. Deryat Kiralama ile yapılan yatta evlenme teklifi ise eşsizdir. Uzman ekibimiz ile tanıştığınızda farkı hemen anlayacaksınız. Planlama aşamasından teklifin sonuna kadar her ayrıntıyı sizin için planlıyor ve hayata geçiriyoruz. 

Her paketimize özel sunduğumuz yatta evlilik teklifi fiyatları ile, herkesin beklentisini karşılıyoruz. Mini paketlerden başlayıp geniş paketlere kadar dilediğinizi seçebilirsiniz. Başbaşa ya da kalabalık. Hiç fark etmez. DerYat Kiralama ile seçtiğiniz paket doğrultusunda eşsiz bir lüks teknede evlenme teklifi anısına sahip olursunuz. İstanbul Boğazı’nda bulunan tüm eşsiz ve tarihi yapılar ile yakamoz en özel anınıza şahit olsun istemez misiniz? 

Deryacthing’in sunduğu İstanbul Boğazı’nda lüks teknede evlilik teklifi paketleri ile düşlerinizin ötesinde bir evlenme teklifi yapabilirsiniz. Planladığınız teklife ve istediğiniz ekstalara göre farklı yatta evlilik teklifi organizasyonu fiyatları alarak, size en uygun olanı seçebilirsiniz. Her bütçeye uygun yatta evlilik teklifi fiyatları ile eşsiz bir gece geçirmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. 

Google Yorumları

5.0

Based on 23 reviews
Misafirlerimizin Yorumları
Bartu Aksoy
Yorum Tarihi : 06.09.2020

İnanılmaz bir organizasyon unutulmaz bir hizmet anlayalı herşey için çok teşekkür ederim hijyen konusunda da aşırı hassaslar hayran kaldım ????????

Ali Tevetoğlu
Yorum Tarihi : 13.08.2020

Size nekadar teşekkür etsem az mükemmel bir organizasyondu, Allah razı olsun Aldınız ücret helal olsun hakkını verdiniz fazlasıyla hakkını verdiniz hakkınızı helal edin tekrardan çooook teşekkür ediyorum ????????????????????????

İzzet Sabancı
Yorum Tarihi : 13.08.2020

İnanılmaz bir gündü kelimeler kifayetsiz ben böyle bir hizmet görmedim çok mutlu bir anı kaydettik hayatımıza sizi tercih ettiğim için çok mutluyum harikasınız Deryachting

Mehmet Temiz
Yorum Tarihi : 17.02.2020

Böyle bir hizmet görmedim tek kelime ile kusursuz hizmet veriyorlar müthiş vizyonlu bir firma Türkiye'de bu hizmet sektöründe bu kadar…

Tarkan Menge
Yorum Tarihi : 17.02.2020

Ne kadar teşekkür etsem az hayatım boyunca göremeyeceğim bir rüya!!! Rüya gibi bir gün yaşattınız bize eksiksiz, kusursuz, 4 /4 lük size tanıdığım için çok mutluyum iyi ki varsınız Teşekkürler.

Ekrem Babadağ
Yorum Tarihi : 17.02.2020

Ya siz nasıl güzel insanlarsınız sevgilim bir kez daha aşık oldu bana size çokkkkk teşekkür ederim iyi ki sizi tanımışım hayatım boyunca size dua edeceğim

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir