Hemen AraWhatsApp
Yatla Vip Transfer - Der Yat Kiralama -Deryachting

Yatla Vip Transfer ve Fiyatları

Her mevsim Yatla Vip Transfer 

Tanıtım videomuzu hemen izleyebilir ya da metni okumaya devam edebilirsiniz


Kar / Yağmur / Soğuk hiçbir mevsim koşulundan etkilenmiyoruz! Der Yat Kiralama'nın tüm yatlarında ısıtma sistemleri mükemmeldir ve ortam evinizin sıcaklığı ile aynıdır.  Açık havalarda olduğu gibi yağışlı ve puslu havalarda da son derece hızlı, güvenli ve sıcak transfer ayrıcalığı!

Denizin üstünde lüks ile yol almak için doğru yerdesiniz. Çünkü Deryachting'de lüks standarttır. Bize güzergahınızı söyleyin yolculuğunuzu sizin için biz planlayalım. Yapmanız gereken şey çok basit 0530 774 21 39 numaralı telefonumuzdan bize ulaşın ve gerisini bize bırakın.
 

Lüks bir restoranta, bir partiye veya Marmara denizine iskelesi olan bir gece kulubüne görkemli bir giriş yapmak istiyorsanız Vip yatlarımız tam da size göre...

Seyahatiniz boyunca alkollü, alkolsüz içecek servisi, cips, çerez ve çikolatalarla kaplı bir masada viskinizi veya seçiminize göre belirleyeceğiniz içeceğinizi yudumlarken dilediğiniz müziği dinleyebilirsiniz. Hızlı, güvenli ve prestijli ulaşımınız için kaptanlarımız sizi memnun edecek gerekli bilgi, beceri ve tecrübeye sahiptir.
Siz yeter ki isteyin. Deryachting müşterileri özel ve önemlidir, sağladığı tüm hizmetlerde buna uygun olarak geliştirilmiştir.

Kredi Kartlarına 8 Taksit! yada Nakit Ödeme Seçeneği ile.

Sıkça Sorulan Sorular

İstemiş olduğunuz ekstralar dışında, her hangi bir ücret asla ödemezsiniz!
 

Çok önemli! mutlaka sorgulayın!!!
Yatlarımız çift motora sahip ve vip yatlardır, Tüm güvenlik teçhizatları ve size ait seyahat sigortanız bulunmaktadır.

Sizin için uygun olan günü ve saati netleştirdikten sonra hemen rezervasyon yaptırmanızı öneririz, keza size yerimiz yok demek bizi çok üzer.

Asla etkilenmezsiniz! Kar/Yağmur/Fırtına dinlemeden, Adeta bir ev ortamının sıcaklığında huzuru bulacaksınız.
Çünkü Der Yat Kiralamanın tüm yatlarında ısıtma sistemleri mükemmeldir.

Haftanın Hergünü bizi ziyaret edebilir yatlarımızı görebilir bizlerle tanışabilirsiniz.

Planlanıdığınız organizasyon hayatınızın en önemli anılarından biri olacak kuşkusuz ve geç kalmamalısınız, Trafik vs. gibi konuları göz önünde bulundurmanızı rica eder organizasyon alanına yakın yerlerde vakit geçirmenizi öneriririz, o gün bizde en az sizler kadar hassas olacağız, Sizden sonra gelen rezervasyonlar olduğunu bilmenizi ve hassas davranmanızı rica ederiz.

Rezervasyonunuzu iptal etme durumunuzda ön ödemeniz geri iade edilemez.

Ön ödemenizi yaptınız ve  rezervasyonunuzu tamamladıysanız, kalan ödemenizi organizasyonunuz esnasında yapabilirsiniz.

Tüm kredi kartlarına tek çekim veya 8 taksite kadar ödeme seçeneği sunuyoruz.

Deryachting diğer adıyla Der Yat Kiralama size ayrıcalıklı hizmetler sunan denizcilik sektörünün organizasyon kanadın da hizmet vermektedir. Kaptanları keyifli, güvenli ve profesyonel hizmet alabilmeniz için eğitilmiş ve tüm yetenekleri bu alanlar da geliştirilmiştir.

misafirlerine beklentilerinin de ötesinde hizmet veren Deryachting kalite güvenlik ve mutluluk kavramlarından asla vazgeçmez. Misafirleri özeldir ve Der Yat Kiralama ile tanıştıkları andan itibaren unutulmaz bir deneyim yaşarlar güler yüzlü çalışanları ile tüm misafirlerinin isteklerini kusursuz bir şekilde sağlar.

İş ortaklarını en prestijliler arasından seçer, Teknolojiyi yakından takip eder ve sürprizleriyle organizasyonlarınızı unutulmaz anlara dönüştürür.

Çünkü; Deryachting İş ortaklarını en prestijliler arasından seçer, Teknolojiyi yakından takip eder ve sürprizleriyle organizasyonlarınızı unutulmaz anlara dönüştürür. Deryachting denizin üstünde gerçekleşmesini istediğiniz tüm organizasyonlarınızı hizmet kalitesiyle zirveye ulaştırmak için var.