Yatta Evlilik Yıldönümü Kutlaması

VIP Bir Yatta Muhteşem Bir Organizasyon!

Hologram Gösterisi, Prof. Fotoğraf ve Video Çekimi, Üstelik Çiçeğiniz veya Pastanız da Hediye!

Yatta Evlilik Yıldönümü

MUHTEŞEM KAMPANYA 3D Show animasyonlar 3D Havai fişek gösterileriyle Türkiye'de bir ilk Hologram Gösterisi HEDİYE!
Hava şartları organizasyonlarınızı etkilemez. Deryachting'de inanılmaz bir deneyim yaşamak için paketlerimizi inceleyin

FIRSAT PAKETİ

3999 TL

Süre: 40 Dk.
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı

İDEAL PAKET

4999 TL

Süre: 1 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı

VİP PAKET

5999 TL

Süre: 1,30 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı

VIP PLUS PAKET

6999 TL

Süre: 2 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı, Kız Kulesi

PREMIUM PAKET

7999 TL

Süre: 2,30 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı, Kız Kulesi

Peki Neler Dahil?
(Paketler arasında hizmet farkı yoktur, Sadece yat seyir süreleri ve sürelere bağlı güzergah farkları vardır. Paketler 1-6 Kişi için geçerlidir 6 kişiden sonra kişi başı 200TL Fark Ödenir.)

1- Senaryolu Sürpriz Karşılama
2- Yat Masa Süsleme
3- Vip Kokteyl (Meyve Tabakları, Peynir Tabakları, Cips,Cerez, Çikolatalar Vb.)
4- Sınırsız Soft İçecek 1 Şişe Şarap
5- Hologram Gösterisi 3D Havai Fişek
6- Volkan Gösterisi (Soğuk Ateş)
7- Profesyonel Fotoğraf ,Video Çekimi ve Video Klibiniz
8- Cam Sandıkta Yüzük, Takı veya Hediyenizin Sunumu
9- Sınırsız Bluetooth Müzik Keyfi
10- Çiçek Buketi veya Pastanız
11- Seyahat Sigortası

Paketlere Ek Olarak Alabilecekleriniz

799 TL

Kokteyl İkramlı Şampanya Patlatma Sunumu( Karşılama da veya Kutlama esnasında)

3999

Profesyonel Drone İle Çekim Hizmeti (Dji)

999 TL

İsimlerinizin, Baş Harflerinin Yazıldığı, Belli Simge veya Sayılardan Oluşabilen Balon Süslemeleri

699 TL

Et ve Balık Menüsü ile Yemek Hizmeti (Kişi Başı)

999 TL

İstanbul Boğaz Köprüsünde Muhteşem LAZER Gösterisi

5999 TL

Sertifika PIRLANTA Tektaş Yüzük (0.10 ct ) Farklı Boyutlar İçin Fiyat Alınız (ATASAY, ZEN DIAMOND, BLUE DIAMOND)

2999TL

Avrupa ve Asya Yakasında Anlaşmalı Otellerimizde Konaklama Hizmeti

2999 TL

İstanbul Boğazının Muhteşem manzarasında havai Fişek Gösterisi

(Fiyat Alınız)

VIP Özel Tasarım Araçlarla Tek Yön veya Çift Yön Konforlu Şöförlü Lüx Transfer

(Fiyat Alınız)

Keman, Gitar, Fasıl Ekibi, Oryantal, Gogo, Solist vb. Müzisyen Hizmeti ve Muhteşem bir Müzik Ziyafeti

(Fiyat Alınız)

Size Özel bir tasarım İstiyorsanız (Pasta, Canlı Çiçekler ve ya Buketler)

(Fiyat Alınız)

Düğün Söz Nişan Kurumsal Taglar ve Reklam Ürünleri, Özel Masa Süsleme, Taht, Sunumluklar Canlı Çiçeklerle Özel Tasarımlar

Yatta Evlilik Yıldönümü

Eğer Dünyaya son kez bakma Şansın Var deseler, İstanbula Bakardım...
-Lamartine.

MUHTEŞEM KAMPANYA

Boğazda sevdiğinize muhteşem bir sürpriz yapmak isteyene yatta evlilik yıl dönümü. Bu romantik tur organizasyonu için İstanbul Boğazında harika bir manzara ve 3 Boyutlu Hologram ya da Lazer gösterisi Showlar eşliğinde güzel bir gün geçirebilmeniz için Deryachting Yat Kiralama'dan Beğendiğiniz Paketi Alabilirsiniz… Üstelik hava şartlarından etkilenmeden şömine başında sıcacık anlar yaşayacaksınız.

Sizin sadece eşinizi yanınıza almanız yeterli, Birlikte nice güzel günlere…

Tanıtım Filmimizi İzleyebilirsiniz…

Detayları okumak için başlıklara tıklayabilirsiniz.

Evlilik Yıldönümünüzde Aşkınızı 3 Boyutlu Yazıyoruz!

Belki evliliğinizde yılları devirdiniz belki de çiçeği burnunda evlisiniz. Ne var ki evlilik yıl dönümü geldi çattı ve sürpriz bir kutlama düşünüyorsunuz. Klasik restoranda kutlama ya da eşinizi güzel bir akşam yemeğine götürme mütevazı seçenekler arasında olabilir. Aslında bazen sıradanlığın dışına çıkıp evlilik teklifi tadında bir kutlama yapmak da gerek. Çünkü hayat zaman zaman rutinin dışına çıktığınızda daha çok keyif verebiliyor. Eğer böyle düşünmeye başladıysanız yepyeni evlilik yıl dönümü fikirleri şimdiden aklınızı kurcalıyordur. Şu sıralar oldukça revaçta olan yatta/teknede evlilik yıl dönümü kutlama,evlilik yıl dönümü sürprizleri size bu yeniliği yaşatabilir. 

Eşinizle Baş Başa, Bir Teknede Yıl Dönümü, Romantik ve Unutulmaz Bir Evlilik Yıl Dönümü Kutlaması Organizasyonu!

Zaman su gibi akıp gitti ve bir yıl daha geride kaldı. Bu bir yılı daha unutulmaz kılacak, diğerlerinden farklı olacak bir evlilik yıl dönümü organizasyonu, her daim yanınızda olan eşiniz, en yakın arkadaşınızı son derece mutlu etmez mi?

Tek yapmanız gereken Deryachting Yat Kiralama’dan lüks yatlarımızdan birini kiralamak. Geriye kalan her şeyi sizin için düşünüyoruz. Siz sadece mutluluğunuzun tadını çıkarın.

Bu Yıldönümü Onun İçin Unutulmaz Olacak

Klişeden ve sıradanlaşan yıl dönümü organizasyonları bir kenara bırakın. Teknede 2 kişilik bir yemek eşliğinde gerçekleşecek evlilik yıl dönümü kutlaması planlamaya başlayın. O halde ilk olarak Deryachting Yat Kiralamanın sitesine girip harika fikirleri, lüks yatları ve tekliflerimizi incelemeye başlayabilirsiniz.

Sizin için hazırlayacağımız evlilik yıl dönümü kutlamaları içinden en beğendiğiniz evlilik yıl dönümü paketini seçerek eşinizin en güzel anlarından birini mükemmel kılabilirsiniz. Emin olun ki bu yıl dönümü onun için unutulmaz ve şaşırtıcı olacak. 

Denemeye Değer

Lazerli yazı tekniği de kullanılarak ya da 3 boyutlu hologram teknolojisi ile yıl dönümünüze renk katıp eşsiz bir gün geçireceksiniz. Romantik bir müzik eşliğinde dans edip sizin için hazırlanmış sofranızda tatlı bir akşam yemeğinin tadını da çıkartabilirsiniz. Kısacası bu evlilik yıl dönümü diğer evlilik yıl dönümü kutlamalarınızdan çok farklı olacak. Kaç yaşında olursanız olun ömrünüzde bir kere bile olsa sizin için denemeye değer bir yıl dönümü olacak. Üstelik hava şartlarından etkilenmeden şömine başında sıcacık anlarla en konforlu etkinliği gerçekleştirebilirsiniz.

 

Evlilik Yıldönümünüzü Lüks Teknede Kutlayın

Hayatımız boyunca verdiğimiz en önemli kararlardan olan evlilik, beraberinde hayat arkadaşınızla birlikte yapılacak güzel organizasyonlara ihtiyaç duyar. Hastalıkta sağlıkta, en kederli anınızdan en mutlu olduğunuz ana kadar vazgeçemeyeceğiniz tek insan eşiniz olur. Kimseye söyleyemeyeceğiniz dertlerin ortağıdır artık o…

Evlilik yıl dönümü kutlama fikirleri ile inanılmaz bir sürpriz yapmak istediğiniz eşiniz sizin en yakınınızdır. Hayat insanın elinden akıp giderken geriye dönüp baktığınızda aklınızda yer eden bazı anlar vardır ki bu geleceğinizi de şekillendirir.

Hepimiz mektupları, mesajları eski fotoğrafları saklarız. Ama çok da fırsat olmaz onları tekrar okumaya, eski fotoğraflara bakıp geçmişi yad etmeye zaman bulamayız. Fakat anılar beynimizde, özel günlerin önemli anları ile yer eder. Eskiden yiyip de damağınızda lezzeti kalan yemekler gibi, öyle günler vardır ki ömrünüz boyu o yaşanan lezzetler sizi ayakta tutar, evliliğinizin temellerini oluşturur.

Muhteşem bir anı, unutulmayacak bir anı daha yaşamak için gelin Deryachting Yat Kiralama ile Evlilik Yıl Dönümünüzü Lüks Teknede Kutlayın.

Muhteşem Showlar Eşliğinde Yıl Dönümü

Eşinize bu en güzel anlarını unutulmaz kılacak olan evlilik yıl dönümü organizasyonuna Deryachting Yat Kiralama olarak bir ilk daha getiriyoruz. Onun aklını başından alacak, romantik gecenize bambaşka bir atmosfer katacak olan hologramla 3 boyutlu organizasyona ne dersiniz?

Denizin Ortasında, Muhteşem Showlar Eşliğinde Yıl Dönümü… Neden Olmasın!

Evlilik teklifi, evlilik yıl dönümü, doğum günü gibi özel anlarınız için bir ilk olan 3 boyutlu hologram teknolojisi ile fizik kurallarını delip aşkınızı görsel showlar eşliğinde haykıracak, en özel anılarınıza bir yenisini daha ekleyeceksiniz.

Lüks Bir Teknede, Son Teknoloji ile Aşkınızı Haykırın 

Evlilik yıl dönümü organizasyonlarında sınırları zorluyoruz. Karşınızda muhteşem notların yazıldığı fizik ötesi üç boyutlu kalpler, yüzükler ve diğer animasyonlar eşliğinde, seçmiş olduğunuz müzik ziyafetiyle muhteşem 3 boyutlu show, devamında ise fizik ötesi bir 3d havai fişek gösterisiyle gününüzü taçlandırmış olacağız.

Evlilik yıl dönümü organizasyonunuza şahit olanlara “Havada aşk kokusu” var dedirtecek olan bu muhteşem kutlama eşinizi mutluluktan havalara uçuracak. Deryachting Yat Kiralamanın lüks yatlarıyla denizin ortasında bu anın keyfini çıkarmanız için her şeyi tüm boyutlarıyla sizin için düşünüyoruz.

Yatta Evlilik Yıldönümü Fiyatları

Evlilik yıl dönümü turları herkesin bütçesine uygun şekilde Deryachting Yat Kiralama tarafından paketler halinde hazırlanmıştır. Evlilik yıl dönümü yat kiralama fiyatları sizi korkutmasın. Deryachting Yat kiralama olarak ihtiyacınıza uygun şekilde hazırladığımız evlilik yıl dönümü yat kiralama fiyatları opsiyonlarından dilediğinizi seçerek bizimle irtibata geçebilirsiniz. Size en uygun evlilik teklifi turları içerisinden evlilik yıl dönümü kutlama fikirleri ile hem eşinizin hem de sizin bu muhteşem gecesini unutulmaz yapabilirsiniz. 

Tek yapmanız gerek yıl dönümü organizasyon fikirleri için bizimle iletişime geçmeniz. İster evlilik yıl dönümü gezisi, ister evlilik yıl dönümü turları, isterseniz evlilik yıldönümü yemek organizasyonu ile teknede 2 kişilik yemek opsiyonlarımızı seçin hiç fark etmez. Size sunacağımız evlilik yıl dönümü kutlama fikirleri arasından seçiminizi yaparak eşinize unutulmaz bir teknede evlilik yıl dönümü organizasyonu yaşatabilirsiniz. Hem de 3 boyutlu hologram teknolojisiyle daha önce hiçbir yerde görülmemiş bir evlilik yıl dönümü organizasyonu ile…

Yatta Evlilik Yıldönümü Galerisi

Evlilik Teklifi

Evlilik Yıl Dönümü

Romantik Doğum Günü

Memnun Müşteri

Yatta Evlilik Yıldönümü

Evlilik yıldönümü, kadınlar ve erkekler için en özel günlerden birisidir. Hayatlarının geri kalanına devam ettikleri bugün unutulmazdır. Bu nedenle de her yıl farklı organizasyonlarla kutlanılması beklenir. Hem kadınlar hem de erkekler için özel olan bu özel gün, farklı organizasyonlarla her defasında daha da unutulmaz kılınabilir. Deryat Kiralama olarak evlilik yıldönümünüzü her sene daha da harika kılmak için buradayız.

Farklı evlilik yıl dönümü konseptlerinden en sıradışı ve özel olanı hiç şüphesiz yatta evlilik yıldönümü kutlamasıdır. Yatta evlilik yıl dönümü kutlaması, hem romantik bir akşam yemeği hem de lüks bir yatta yapılan kutlamanın birleşmesinden oluşur. Bu nedenle, yatta romantik evlilik yıldönümü sürprizi ile karşılaşan kadınlar, bu anı asla unutmazlar. 

Yatta romantik evlilik yıldönümünü en özel kılan ise, süsleme, yemek ve diğer detaylardır. Başbaşa lüks bir teknede süslenmiş harika bir masada eşiyle yemek yemeği hangi kadın istemez ki? İşte bu noktada Deryachting Kiralama olarak devreye giriyoruz. Size süslemesinden müziğine, yemek seçiminden tatlı seçimine kadar her detayı kusursuz olan şahane bir teknede evlilik yıldönümü organizasyonu hazırlıyoruz.

Tekneden evlilik yıldönümü organizasyonumuz ile bütün gece eşinizle başbaşa bir boğaz gezisi yapıyorsunuz. İddia ediyoruz ki, unutulmaz ve dillere destan olan bu İstanbul Boğazı’nda evlilik yıldönümü organizasyonu sayesinde, eşinizde siz de mutlu bir akşam geçirerek yatımızdan ayrılacaksınız. Unutulmaz ve kusursuz bir yatta romantik evlilik yıldönümü organizasyonu için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle şahane bir teknede evlilik yıldönümü organizasyonu planlayarak hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Muhteşem Yatta Evlilik Yıldönümü

Evlilik yıldönümü, evlenme teklifinden sonra gelen en önemli ve özel anlardan birisidir. Her yıl kutlanması ve unutulmaması gerekir. Özellikle kadınlar evlilik yıldönümü konusunda erkeklerden daha hasassıtırlar ve bu özel günün unutulması onları bazen kırabilir. Ama bu özel günleri bir sürprizle taçlandırılırsa, işte o zaman değmeyin hanımefendilerin keyfine. Bu nedenle “Ben organizasyon yapamam.”, “Sürpriz yapamam.”, “Özel gün kutlayamam.” diyen beylerin yardımına Deryachting ekibi olarak hemen geliyoruz. 

Muhteşem yatta evlilik yıldönümü konseptimiz ile, hiç sürpriz yapamayan beyler bile artık eşlerini mutluluktan gözyaşlarına boğacak. Sevinçten havalara uçuracak. Yatta romantik evlilik yıldönümü konseptimiz, eşinizle boğazda gezerken, denizin, ayın, yıldızların ve İstanbul’un tadını çıkarmanızı içeriyor. Bir düşünün! Gece boyunca İstanbul Boğazı’nda, lüks bir teknede, sadece eşiniz ve siz. Bu özel anınıza eşlik edenler ise boğazın serin suları ve gökyüzü. Daha romantik ne olabilir ki? Bütün dünya susmuş sanki evrende sadece siz kalmışsınız gibi harika bir teknede evlilik yıldönümü kutlamak istemez misiniz? Veyahut bu hazdan, keyiften ve mutluluktan, eşinizi mahrum etmek ister misiniz? Hiç sanmıyoruz. 

Hayal etmenin ötesine geçip bu şahane geceyi yaşamak, muhteşem yatta evlilik yıldönümü kutlamak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Aklınızdan geçenleri bize anlatmanız yeterli. Profesyonel ve yılların tecrübesine sahip ekibimiz aklınızdaki her şeyi hatta iddia ediyoruz çok daha fazlasını sizin için organize edebilir. Sizde eşinize bizimle birlikte bir organizasyon hazırlayarak İstanbul Boğazı’nda evlilik yıldönümü kutlaması yapabilir ve boğazın tadını çıkarabilirsiniz.

Boğazda Yatta Evlilik Yıldönümü

İstanbul Boğazı, yüzyıllardır, destansı aşklara şahit olmuş hatta birçok hikayede aşın direkt kendisi olmuş bir mekandır. Bu nedenle, içerisinde sevgi barından her romantik ilişki için çok özel ve kıymetlidir. Evlilik yıldönümü hazırlığı yapan çiftler için de boğazda yatta evlilik yıldönümü kutlaması en özel kutlamalardan birisi olacaktır. 

Boğazda evlilik yıldönümü kutlaması, kusursuz planlanması gereken ve en ince detayına kadar düşünülmesi gereken bir kutlamadır. Bunun nedeni, küçücük bir aksamanın geceyi berbat edebilecek olmasıdır. Deryachting olarak, eşlerini, İstanbul Boğazı’nda evlilik yıldönümü kutlaması hazırlayarak mutlu etmek isteyen herkese yardımcı oluyoruz. Her bütçeye ve herkese uygun paketlerimizle, evlilik yıldönümü organizasyonunuz kusursuzlaştırıyoruz. Boğaz köprüsünün ışıklarının altından geçerken, eşiniz için 3D hologram havai fişek gösterisi yapabilirsiniz. Böylece hem sevdiğiniz kadına görsel bir şölen sunmuş olursunuz hem de doğa ve hayvanların zarar görmesini engellemiş olursunuz. Yatta romantik evlilik yıldönümü organizasyonlarımız hakkında bilgi almak ve boğazda yatta evlilik yıldönümü planlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Deryachting Farkı

İster küçük bir organizasyon planlayın ister kalabalık ve dillere destan bir organizasyon. Siz ne hayal ederseniz biz Deryat Kiralama olarak gerçekleştiriyoruz. Birbirinden güzel yat seçeneklerimizle eşinize ve size unutamayacağınız bir evlilik yıldönümü hazırlıyoruz. En ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş muhteşem bir evlilik yıldönümü kimi mutlu etmez ki? Boğazın benzersiz atmosferinde eşinizi mutluluktan göklere çıkarmak isteyenlerdenseniz doğru yerdesiniz.

Deryacthing Kiralama, eşsiz bir evlenme yıldönümü organizasyonunun en doğru adresidir. Teknede yapılacak her evlilik yıldönümü özeldir. Deryat Kiralama ile yapılan teknede evlilik yıldönümü ise eşsizdir. Uzman ekibimiz ile tanıştığınızda farkı hemen anlayacaksınız. Planlama aşamasından yıldönümünün sonuna kadar her ayrıntıyı sizin için planlıyor ve hayata geçiriyoruz. 

Her paketimize özel sunduğumuz yatta evlilik yıldönümü fiyatları ile, herkesin beklentisini karşılıyoruz. Mini paketlerden başlayıp geniş paketlere kadar dilediğinizi seçebilirsiniz. Başbaşa ya da kalabalık. Hiç fark etmez. Deryacthing Yat Kiralama ile seçtiğiniz paket doğrultusunda eşsiz bir boğazda evlilik yıldönümü anısına sahip olursunuz. İstanbul Boğazı’nda bulunan tüm eşsiz ve tarihi yapılar ile yakamoz en özel anınıza şahit olsun istemez misiniz? 

Deryacthing’in sunduğu İstanbul Boğazı’nda evlilik yıldönümü paketleri ile düşlerinizin ötesinde bir evlenme yıldönümü yapabilirsiniz. Planladığınız yıldönümüne ve istediğiniz ekstalara göre farklı evlilik yıldönümü organizasyonu fiyatları alarak, size en uygun olanı seçebilirsiniz. Her bütçeye uygun yatta evlilik yıldönümü fiyatları ile eşsiz bir gece geçirmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. 

Sıkça Sorulan Sorular

Paketlerde yazılan fiyatlar dışında ek ücret öder miyim?

İstemiş olduğunuz ekstralar dışında, Herhangi bir ücret asla ödemezsiniz!
 

Covid-19 İçin Uyguladığınız Önlemler Nelerdir?

Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni

Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi

Yat girişinde sabun ile el yıkama imkanı

Her organizasyon öncesi yatın dezenfekte edilmesi

Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma

Kullan-at malzeme ile servis imkanı

Talebe göre yat girişinde ateş ölçümü

devamlı havalandırma, açık havada olduğumuz için güvendesiniz

Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi

Yatlarınızda güvenlik tedbirleri var mıdır?

Çok önemli! Mutlaka sorgulayın!!!
Yatlarımız çift motora sahip ve vip yatlardır. Tüm güvenlik teçhizatları ve size ait seyahat sigortanız bulunmaktadır.

Rezervasyonumu kaç gün önceden yaptırmalıyım?

Sizin için uygun olan günü ve saati netleştirdikten sonra hemen rezervasyon yaptırmanızı öneririz, keza size yerimiz yok demek bizi çok üzer.

Hava şartları kötü olursa ve çok soğuk olursa planımız etkilenir mi?

Asla etkilenmezsiniz! Kar/Yağmur/Fırtına dinlemeden, adeta bir ev ortamının sıcaklığında huzuru bulacaksınız.
Çünkü DerYat Kiralamanın tüm yatlarında ısıtma sistemleri mükemmeldir.

Yatlarınızı görebilir miyiz ?

Haftanın her günü bizi ziyaret edebilir, yatlarımızı görebilir, bizlerle tanışabilirsiniz.

Evlenme teklifi yapacağım gün ve saati seçebiliyor muyum?

Tabi ki seçebilirsiniz. Lütfen bize belirlediğiniz gün ve saatle ilgili müsaitlik sorun ve rezervasyonuzun gün ve saatinizden eminseniz hemen yerinizi ayırtmanızı öneririz. Size belirlediğiniz zaman dilimi için müsait değiliz demeyi asla istemeyiz.

Evlenme Teklifi yapabileceğim yatlarınızı önceden görebilir miyim?

Haftanın her günü bizi ziyaret edebilir, yatlarımızı görebilir, bizlerle tanışabilirsiniz.

Planlanan gün ve saate yetişemez ve geç kalırsak ne olur?

Planlanıdığınız organizasyon hayatınızın en önemli anılarından biri olacak kuşkusuz ve geç kalmamalısınız. Trafik vs. gibi konuları göz önünde bulundurmanızı rica eder, organizasyon alanına yakın yerlerde vakit geçirmenizi öneriririz. O gün biz de en az sizler kadar hassas olacağız. Sizden sonra gelen rezervasyonlar olduğunu bilmenizi ve hassas davranmanızı rica ederiz.

Rezervasyonumuzu iptal edebilir miyiz?

Rezervasyonunuzu iptal etme durumunuzda ön ödemeniz geri iade edilemez.

Rezervasyon gerçekleştirdikten sonra ödemeyi ne zaman yapmamız gerekir?

Ön ödemenizi yaptınız ve rezervasyonunuzu tamamladıysanız, kalan ödemenizi organizasyonunuz esnasında yapabilirsiniz.

Yatlarınıza ulaşım sağlayabilmek için Vip Araçla Transfer hizmetiniz var mı?

Yatlarımıza ulaşım sağlayabilmek için İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasından sizi son model lüx vip araçlarımızla transfer edebiliriz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için ☎ 05320131206 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.

Ödemeyi Kredi Kartı ile Yapabilir miyiz ve Taksitle ödeyebilir miyiz?

Tüm kredi kartlarına tek çekim veya taksitle ödeme seçeneği sunuyoruz.

Organizasyona arkadaşlarımızı da getirebilir miyiz?

Paketlerde belirtilen kişi sayı sınırını dikkatle incelemenizi öneririz ya da bizi ☎ 05320131206 numaralı hattımızdan arayarak daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

Neden sizi tercih etmeliyiz ve Neden Evlilik Teklifi Organizasyonunda en iyisi DerYat Kiralama?

Deryachting diğer adıyla DerYat Kiralama size ayrıcalıklı hizmetler sunan denizcilik sektörünün organizasyon kanadında hizmet vermektedir. Kaptanları keyifli, güvenli ve profesyonel hizmet alabilmeniz için eğitilmiş ve tüm yetenekleri bu alanlarda geliştirilmiştir. Misafirlerine beklentilerinin de ötesinde hizmet veren Deryachting kalite, güvenlik ve mutluluk kavramlarından asla vazgeçmez. Misafirleri özeldir ve DerYat Kiralama ile tanıştıkları andan itibaren unutulmaz bir deneyim yaşarlar. Güler yüzlü çalışanları ile tüm misafirlerinin isteklerini kusursuz bir şekilde sağlar. İş ortaklarını en prestijliler arasından seçer. Teknolojiyi yakından takip eder ve sürprizleriyle organizasyonlarınızı unutulmaz anlara dönüştürür.

Evlenme teklifi yapacağımız masanın dizaynında istediğimiz değişiklikleri yapabilir miyiz?

Bize hangi rengi sevdiğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın. Mimarlarımız sizin için en iyi seçimleri ve konsept seçeneklerini sunuyorlar.

Evlilik Yıldönümü Organizasyonu planladığım alanı önceden görebilir miyim?

Haftanın her günü bizi ziyaret edebilir, yatlarımızı görebilir, bizlerle tanışabilirsiniz.

Rezervasyon talebimizi oluşturmamıza rağmen tarih değişikliği yapabilir miyiz?

Tarih ve saatinizden emin olmadığınız sürece rezervasyon yaptırmamanızı öneririz. Geçerli sebepler dahilinde rezervasyon gün ve saatinize 7 gün kala bize bilgi vermeniz durumunda ön ödemeniz yanmayacak ve erteleme talebiniz olumlu yanıtlanacaktır.

Doğum günü organizasyonu yapacağımız masanın dizaynında istediğimiz değişiklikleri yapabilir miyiz?

Bize hangi rengi sevdiğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın. Mimarlarımız sizin için en iyi seçimleri ve konsept seçeneklerini sunuyorlar.

Neden sizi tercih etmeliyiz ve Neden Evlilik Yıldönümü Organizasyonunda en iyisi DerYat Kiralama?

Deryachting diğer adıyla DerYat Kiralama size ayrıcalıklı hizmetler sunan denizcilik sektörünün organizasyon kanadında hizmet vermektedir. Kaptanları keyifli, güvenli ve profesyonel hizmet alabilmeniz için eğitilmiş ve tüm yetenekleri bu alanlarda geliştirilmiştir. Misafirlerine beklentilerinin de ötesinde hizmet veren Deryachting kalite güvenlik ve mutluluk kavramlarından asla vazgeçmez. Misafirleri özeldir ve DerYat Kiralama ile tanıştıkları andan itibaren unutulmaz bir deneyim yaşarlar güler yüzlü çalışanları ile tüm misafirlerinin isteklerini kusursuz bir şekilde sağlar.
İş ortaklarını en prestijliler arasından seçer. Teknolojiyi yakından takip eder ve sürprizleriyle organizasyonlarınızı unutulmaz anlara dönüştürür.

Google Yorumları

5.0

Based on 66 reviews
Misafirlerimizin Yorumları
Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir