Restoran ve Yatta VIP Evlilik Yıldönümü

CHILAI Restoranda Romantik bir yemek ve Yatta Muhteşem Bir Organizasyon

Hologram Gösterisi, Prof. Fotoğraf ve Video Çekimi, Üstelik Çiçeğiniz veya Pastanız da Hediye!

Restoran ve Yatta VIP Evlilik Yıldönümü

CHILAI Restoranda Romantik bir yemek ve Yatta Muhteşem Bir Organizasyon

Hologram Gösterisi, Prof. Fotoğraf ve Video Çekimi, Üstelik Çiçeğiniz veya Pastanız da Hediye!

Restoran ve Yatta VIP Evlilik Yıldönümü

MUHTEŞEM KAMPANYA 3D Show animasyonlar 3D Havai fişek gösterileriyle Türkiye'de bir ilk Hologram Gösterisi HEDİYE!
Yatlarımız kusursuzdur ve hava şartları organizasyonlarınızı etkilemez.

BRONZ PAKET

12999 TL

Yatta: 40 Dk
Restoranda: Sınırsız Süre
Kutlama Yeri
CHILAI RESTORAN – İstanbul Boğazı

 

SILVER PAKET

13999 TL

Yatta: 1 Saat
Restoranda: Sınırsız Süre
Kutlama Yeri
CHILAI RESTORAN – İstanbul Boğazı

 

GOLD PAKET

15999 TL

Yatta: 1,30 Saat
Restoranda: Sınırsız Süre
Kutlama Yeri
CHILAI RESTORAN – İstanbul Boğazı

 

PLATINIUM PAKET

17999TL

Yatta: 2 Saat
Restoranda: Sınırsız Süre
Kutlama Yeri
CHILAI RESTORAN – İstanbul Boğazı, Kız Kulesi

 

TITANIUM PAKET

19999 TL

Yatta: 2,30 Saat
Restoranda: Sınırsız Süre
Kutlama Yeri
CHILAI RESTORAN – İstanbul Boğazı, Kız Kulesi

 

Peki Neler Dahil?
(Paketler arasında hizmet farkı yoktur, yalnızca yat seyir süreleri ve sürelere bağlı güzergah farkları vardır.)

1- CHILAI Restoranda Boğaz Manzarısında Romantik İki Kişilik Bir Yemek
2- Yatta Senaryolu Sürpriz Karşılama
3- Yatla CHILAI Restorana Alış veya Bırakış
4- Yat Masa Süsleme
5- Yatta Vip Kokteyl(Meyve Tabakları, Peynir Tabakları, Cips,Cerez, Çikolatalar Vb.)
6- CHILAI Restoranda  (Alkollü alkolsüz içecek, Ara sıcaklar, Mezeler, Balık veya Et seçenekleri, Meyve tabakları Vb.)
7- Ayrıca Yatta Sınırsız Soft İçecek ve 1 Şişe Şarap
8- Hologram Gösterisi & 3D Havai Fişek
9- Volkan Gösterisi (Soğuk Ateş)
10- Profesyonel Fotoğraf ,Video Çekimi ve Video Klibiniz
11- Cam Sandık ile Hediyenizin, Takı veya Yüzüğünüzün Sunumu
12- Restoranda Muhteşem Müzikler ve Yatta ise Sınırsız Bluetooth Müzik Keyfi
13- Çiçek Buketi veya Pastanız
14- Seyahat Sigortası

Paketlere Ek Olarak Alabilecekleriniz

1249TL

Kokteyl İkramlı Şampanya Patlatma Sunumu( Karşılama da veya Kutlama esnasında)

4999TL

Profesyonel Drone İle Çekim Hizmeti (Dji)

1249TL

İsimlerinizin, Baş Harflerinin Yazıldığı, Belli Simge veya Sayılardan Oluşabilen Balon Süslemeleri

1249TL

Et ve Balık Menüsü ile Yemek Hizmeti (Kişi Başı)

999TL

İstanbul Boğaz Köprüsünde Muhteşem LAZER Gösterisi

7999TL

Sertifika PIRLANTA Tektaş Yüzük (0.10 ct ) Farklı Boyutlar İçin Fiyat Alınız (ATASAY, ZEN DIAMOND, BLUE DIAMOND)

3999TL

Avrupa ve Asya Yakasında Anlaşmalı Otellerimizde Konaklama Hizmeti

2999TL

İstanbul Boğazının Muhteşem manzarasında havai Fişek Gösterisi

(Fiyat Alınız)

VIP Özel Tasarım Araçlarla Tek Yön veya Çift Yön Konforlu Şöförlü Lüx Transfer

(Fiyat Alınız)

Keman, Gitar, Fasıl Ekibi, Oryantal, Gogo, Solist vb. Müzisyen Hizmeti ve Muhteşem bir Müzik Ziyafeti

(Fiyat Alınız)

Size Özel bir tasarım İstiyorsanız (Pasta, Canlı Çiçekler ve ya Buketler)

(Fiyat Alınız)

Düğün Söz Nişan Kurumsal Taglar ve Reklam Ürünleri, Özel Masa Süsleme, Taht, Sunumluklar Canlı Çiçeklerle Özel Tasarımlar

Restoran ve Yatta VIP Evlilik Yıldönümü

Eğer Dünyaya son kez bakma Şansın Var deseler, İstanbula Bakardım...
-Lamartine.

MUHTEŞEM KAMPANYA

Boğazda sevdiğinize muhteşem bir sürpriz yapmak isteyene yatta evlilik yıl dönümü. Bu romantik tur organizasyonu için İstanbul Boğazında harika bir manzara ve 3 Boyutlu Hologram ya da Lazer gösterisi Showlar eşliğinde güzel bir gün geçirebilmeniz için Deryachting Yat Kiralama'dan Beğendiğiniz Paketi Alabilirsiniz… Üstelik kusursuz ısıtma sistemlerimiz ile şömine başında kar, yağmur ve soğuktan etkilenemeden muhteşem bir organizasyon yaşayacaksınız.

Sizin sadece eşinizi yanınıza almanız yeterli, Birlikte nice güzel günlere…

Tanıtım Filmimizi İzleyebilirsiniz…

Detayları okumak için başlıklara tıklayabilirsiniz.

Restoran ve Yatta VIP Evlilik Yıl Dönümü

Şöyle denize nazır, boğaz manzarasında bir restoranda yemek yemek ne güzel oluyor hele de özel günlerde, sevdiğiniz kişilerle aynı masada olmak çok keyiflidir. Edilen muhabbetler, tadılan yiyecekler, içilen içecekler yalnız bahaneymiş gibi gelir bu buluşmaya ama bilinçaltında bu ambiyans bizi değerli hissettirir. Dünyaya bir kere gelen insan bu tatları hep yaşamak ister ama bunların dışında size farklı bir tat düşünün. 

Denizdeki Restoran

Denizin kenarında değil de sizi denize götüren teknenizle kendinizi hem restoranda hem de gezintide hissedeceksiniz. Hele ki bu bir evlilik yıldönümü içinse bambaşka olacak. Bu şekilde evlilik yıldönümüyemek planınız hiç bozulmadan daha canlı bir şekilde mümkün olabilecek. Bu tatlı havanın denizin havasıyla ya da şömine başında sıcacık bir havayla daha da güzelleşeceğine emin olabilirsiniz. Evlilik yıldönümüyemek listenize gelince size sunulan öneriler ile tercihinizi istediğiniz yönde kullanabilirsiniz. Ayrıca size özel müziğinizle dans edebilir İstanbul’un eşsiz güzelliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Fiyat konusunda aynı evlilik yıl dönümü yemek listesinde olduğu gibi bütçenize uygun evlilik yıldönümü paketlerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Rüya Gibi Bir Evlilik Yıl Dönümü

Çiftlerin evlilik yolunda ilk adımı attıkları, muhteşem evlilik teklifi organizasyonu ile başlayan masalsı ve aşk dolu yolculuk burada bitmiyor. “Evet”i duymak için hazırlanan o sıra dışı organizasyonla, unutulmaz bir teklifle sevgilinizi etkilediniz. Peki ya sonrası? Evlilik teklifi kadar özel ve unutulmaz olan, çiftlerin evliliklerine heyecan katacak yıldönümü organizasyonu da şüphesiz bir o kadar dillere destan olmalı. Dillerden dillere dolaşmalı… Kısaca evlilik teklifinin altında kalmayacak bir evlilik yıldönümü olmalı.

Deryachting Yat Kiralama, çiftlerin mutluluklarının her anına şahit olmak, en lüks en özel en romantik anlarını unutulmaz kılmak için öneriler sunuyor.

Hayatınızın geri kalanını birlikte geçireceğiniz hayat arkadaşınız için düzenleyeceğimiz rüya gibi bir evlilik yıldönümü organizasyonu ile size ilk günkü heyecanı yaşatıyoruz. Hayatını birleştiren ve birlikteliklerini evlilikle taçlandıran çitlerin en anlamlı günlerinden olan evlilik yıldönümü, her günden farklı ve anlamlı olmalı.

İster birinci ister kırkıncı evlilik yıldönümünüz olsun hepsinde ilk günkü heyecanı yaşatan Deryachting, eşinize ve size unutulmaz bir gün daha sunuyor. Deryachting’in günlük olarak kiralayacağınız VIP lüks yatları “Evlilik yıldönümümüz yaklaşıyor. Karıma ne sürpriz yapacağım?” diye kara kara düşünenler için sıra dışı bir tavsiye. Onun için hazırlanmış deniz manzaralı Deryachting'in Anlaşmalı Restoranları’nda romantik lüks bir yemek, muhteşem yat organizasyonu, mumlar, çiçekler, volkan showlar, romantik bir müzik ve kendini prenses hissedeceği bir lüks bir ortam… 

Buna kim kayıtsız kalabilir ki!

3D Hologram Teknolojisi, Lüks Restoran ve Yat Bir Arada!

İstanbul’da hem yatta hem restoranda bir evlilik yıldönümü hazırlamak isteyenler için iki seçeneğini bir arada sunan Deryachting, gününüzü unutulmaz kılacak. Deryachting'in Anlaşmalı Restoranları’nda başlayan özel gününüzde ekstra paketler de hizmetinizde olacak.

İskeleden başlayan bir serüvene hazır olun! Deryachting'in Anlaşmalı Restoranları’nda romantik bir yemek, süslenmiş lüks yatta organizasyon, kırmızı halı eşliğinde Deryachting yatına giriş, 3 Boyutlu Hologram Gösterisi, 3D Havai fişek efekteri, görkemli bir Gümüş Madolyon içerisinde romantik mesaj içeren unutulmaz notlar, mumlar, fenerler, volkan gösterisi, özel aksesuarlar, o anınızı tekrar tekrar izleyebileceğiniz profesyonel fotoğraf ve video çekimi ve eşinize vereceğiniz çiçek buketi… Elbette bu özel ana eşlik eden seçtiğiniz özel bir müzik ile başlangıç ve sonrasında devam eden müzik ziyafeti.

Evlilik yıldönümü konseptinize uygun masa süslemeleri ve sizin için hazırladığımız gelin duvağı, gelin tacı, papyon, maskeler, pelerinler lüks organizasyonumuzu renklendiren diğer sürprizler…

VIP Yıldönümü Fırsatını Kaçırmayın

Deryachting Yat Kiralama’da VIP Yıldönümü Fırsatını Kaçırmayın!

Tüm detaylarıyla düşünülen evlilik yıldönümü organizasyonunun fiyatı ise sınırlı bir süre için sadece KAMPANYALI. Üstelik kredi kartlarına taksit imkanı sunuyor.

Unutulmaz bir an olarak hatıralarınızda en başköşeyi alacak olan bu özel gününüz için zaman kaybetmeden rezervasyonunuzu yaptırın. Güzel yıllarınızın organizasyonunu Deryachting’e bırakın.

Restoran ve Yatta VIP Evlilik Yıldönümü Galerisi

Evlilik Teklifi

Evlilik Yıl Dönümü

Romantik Doğum Günü

Memnun Müşteri

Restoran ve Yatta VIP Evlilik Yıldönümü

Evlilik yıldönümü bir insanın hayatında olan en önemli günlerden biridir. Bu önemli günün her yıl kutlanması ve hatırlanması gerekir. Kimi zaman klasik kutlamalar yapılırken kimi zaman da farklı ve muhteşem kutlamalar yapmak gerekir. Restoran ve yatta vip evlilik yıldönümü kutlaması tam da aranılan farklı ve muhteşem bir evlenme yıldönümü kutlamasıdır.

Deryachting, böylesi önemli günlerde aranılan muhteşem organizasyonlar için her zaman hazır. İster yatta vip evlilik yıldönümü ister restoranda evlilik yıldönümü kutlaması planlayın. Hiç farketmez. Deryachting’in lüks yatlarında restoran havasında bir kutlama yapabilirsiniz. İki kutlama bir arada. Hem yatta evlenme yıldönümü organizasyonu hem de deniz üzerinde şık bir restoranda evlilik yıldönümü organizasyonunu bir arada yapabilirsiniz. Deryachting her istediğinizde yanınızda.
Kadınlar, hem ilişkilerinde hem de evliliklerinde romantik ve düşünceli bir eş isterler. Eşlerinden sürekli sürprizler görmek ve şaşırmak isterler. Eşini şaşırtmak ve mutlu etmek isteyen beyler için de evlilik yıldönümü kaçırılmayacak bir fırsattır. Beyler, eşlerine hazırlayacakları vip evlilik yıldönümü kutlamaları ile eşlerinin hayalindeki o çılgın sürprizi yaparak onları şaşırtabilirler. Lüks bir yatta vip evlilik yıldönümü kutlaması her kadının ayaklarını yerden keser. 

Evlilik yıldönümü kutlaması, önceden planlaması gereken bir durum. Tek başına yapıldığında planlama ve hazırlık süreci oldukça uzun sürer. Her detay, her an, her dakika özel bir planlama ve uğraşı gerektirir. Bu da planlama yapacak kişi için hayli karmaşık ve zor bir durumdur.  Deryachting ile yapılan vip evlilik yıldönümü kutlamasında ise hazırlayan kişi için her şey çok kolaydır. Çünkü, bütün detayları ve hazırlıkları Deryat Kiralama’nın uzman ve tecrübeli ekibi halleder. Sürprizi yapan kişiye de sadece eşini alıp gelmek düşer.

Evlilik yıldönümü kutlaması, genellikle erkekler tarafından hazırlanması gereken bir sürpriz olarak düşünülse de, kadınların da bu tarz sürprizler yapması çok normal ve olağandır. Sürprizi yapacak kişi ister kadın ister erkek olsun. Deryat Kiralama ekibiyle birlikte yanında. Tam kapasitede, ve yoğun bir emek ve hazırlıkla kusursuz bir yatta vip evlilik yıldönümü organizasyonunun garantisini veriyoruz.

Bir hayal edin. Eşinizle, hayatınızı beraber geçireceğiniz kişiyle lüks bir yattasınız. Vip bir hizmetle yemek servisi yapılıyor. Fonda romantik bir müzik çalıyor. Başbaşasınız. İstanbul Boğazı’nın ortasında sevgilinizle romantik anlar yaşıyor ve vip evlilik yıldönümü kutluyorsunuz. Gökyüzünde sizin için Türkiye’de ilk ve tek olan 3D hologram havai fişek gösterisi yapılıyor. Eşinizi nasıl mutlu edebileceğinizi bir düşünün. İster yatta vip evlilik yıldönümü kutlamak isteyin, ister restoran evlilik yıldönümü kutlamak isteyin. Deryat Kiralama iki hizmeti birleştiriyor ve size restoran ve yatta vıp evlilik yıldönümü kutlama imkanı sunuyor. Restoran ve yatta vıp evlilik yıldönümü kutlaması yapmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Google Yorumları

5.0

Based on 66 reviews
Misafirlerimizin Yorumları
ali alihan
Yorum Tarihi :04.12.2020

Herşey Harikaydı Gönülden Teşekkürler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir