Hemen AraWhatsApp
Yatta Bekarlığa Veda Partisi - Der Yat Kiralama - Deryachting

Yatta Bekarlığa Veda Partisi ve Fiyatları

Deryachting ile beraber İstanbul'da harika bir bekarlığa veda partisine ne dersiniz?

Bekarlığa veda partisi organizasyonu, hele bir de yatta bekarlığa veda partisi ve teknede parti turu konseptli ise ilk akla gelen isim DerYat Kiralama hizmetinizde!
Bizimle beraber harika bir bekarlığa veda partisine ne dersiniz?
Deryachting Yatta Bekarlığa Veda Partisini size özel olarak organize ediyor. Bekarlığa veda, aslında hayatınızın ikinci yarısına devam etmenizin başlangıcı, ilk yarısına veda etmenizin son günü o gün ve sonunda geldi çattı o büyük gün yuvadan uçuyorsunuz artık, tüm anılarınızla vedalaştığınız gündür. DerYat yalnızca bekarlığa veda partinizi düzenlemekte kalmaz, evlenme teklifi organizasyonu başta olmak üzere yatta romantik organizasyonlar kapsamında değerlendirilecek tüm günleri sizin için organize eder.
Bekarlığa veda partisi tekne turu ile boğazda muhteşem bir bekarlığa veda günü yaşamak ve bekarlığı güle oynaya uğurlamak lazımdır. Bekarlığa veda turları ile eğlenceli şekilde yaptığınız bekarlığa veda organizasyon ile yeni günleri daha da güzel bir enerjiyle karşılanacağından emin olabilirsiniz. Teknede parti turu hizmetimizle yapacağınız yatta bekarlığa veda partisi keyfini sevdiklerinize hediye edebilir veya bizi kendiniz için düzenleyeceğiniz bekarlığa veda partisi için arayabilirsiniz.
 

DerYat ile Bekarlığa Elveda Deyin !

Bekarlığa veda partisi organizasyonu kapsamında sunduğumuz bekarlığa veda partisi tekne konsepti hizmeti sizi havalarla ilgili endişeye sokmasın. Yatta eğlence organizasyonu temalı bekarlığa veda hizmetimiz ile her mevsim yatta bekarlığa veda partisi Kar/ Yağmur / Soğuktan etkilenmeden! Adeta bir ev ortamının sıcaklığında huzuru bulacaksınız. Çünkü yat partisi konseptiyle bekarlığa veda organizasyon hizmeti veren Der Yat Kiralama'nın ısıtma sistemleri mükemmeldir. Bekarlığa veda turları ile unutulmaz bir bekarlığa veda yaşayabilirsiniz. Önceden hazırlamış olduğunuz ve bize ulaştıracağınız bekarlığa veda partisi hediyeleri ile de sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. Bekarlığa veda partisi ve bekarlığa veda turları sağlayan bir yat firması olarak size söyleyebiliriz ki bu özel yat partisi temalı bekarlığa veda gecenizde sevdiklerinize bırakacağınız bekarlığa veda partisi hediyeleri onlar için unutulmaz hediyeler olacaktır.
Bekarlığa veda partisi tekne parti turu kapsamında verdiğimiz yatta bekarlığa veda partisi organizasyonu fiyatlarımızda kişi sayısının bir önemi yok. Teknede parti turu organizasyonlarında saatlik kiralamalarda kişi başı ücret ödemezsiniz. Bekarlığa veda organizasyon turlarında Vip kalabalık gruplara özel yatlarımızın kiralama prosedürü saatliktir, saat ücretleri ve ekstra isteklerinizi 0530 774 21 39 numaralı telefonumuzu arayıp paylaştığınızda, tüm detayları sizin için organize ediyor ve fiyatlar konusunda sizi bilgilendiriyor olacağız.
Anadolu veya Avrupa yakasında olmanızın bir önemi yok Vip yatlarımız sizi her iki yakadan da alabiliyor.
(Anadolu veya Avrupa yakası biniş iskeleleri ile ilgili bilgi alınız)
 

Sıkça Sorulan Sorular

İstemiş olduğunuz ekstralar dışında, her hangi bir ücret asla ödemezsiniz!
 

Çok önemli! mutlaka sorgulayın!!!
Yatlarımız çift motora sahip ve vip yatlardır, Tüm güvenlik teçhizatları ve size ait seyahat sigortanız bulunmaktadır.

Sizin için uygun olan günü ve saati netleştirdikten sonra hemen rezervasyon yaptırmanızı öneririz, keza size yerimiz yok demek bizi çok üzer.

Asla etkilenmezsiniz! Kar/Yağmur/Fırtına dinlemeden, Adeta bir ev ortamının sıcaklığında huzuru bulacaksınız.
Çünkü Der Yat Kiralamanın tüm yatlarında ısıtma sistemleri mükemmeldir.

Haftanın Hergünü bizi ziyaret edebilir yatlarımızı görebilir bizlerle tanışabilirsiniz.

Planlanıdığınız organizasyon hayatınızın en önemli anılarından biri olacak kuşkusuz ve geç kalmamalısınız, Trafik vs. gibi konuları göz önünde bulundurmanızı rica eder organizasyon alanına yakın yerlerde vakit geçirmenizi öneriririz, o gün bizde en az sizler kadar hassas olacağız, Sizden sonra gelen rezervasyonlar olduğunu bilmenizi ve hassas davranmanızı rica ederiz.

Rezervasyonunuzu iptal etme durumunuzda ön ödemeniz geri iade edilemez.

Ön ödemenizi yaptınız ve  rezervasyonunuzu tamamladıysanız, kalan ödemenizi organizasyonunuz esnasında yapabilirsiniz.

Tüm kredi kartlarına tek çekim veya 8 taksite kadar ödeme seçeneği sunuyoruz.

Çünkü Deryachting Yatta Bekarlığa Veda Partisini size özel olarak organize ediyor.

Çünkü; Deryachting İş ortaklarını en prestijliler arasından seçer, Teknolojiyi yakından takip eder ve sürprizleriyle organizasyonlarınızı unutulmaz anlara dönüştürür. Deryachting denizin üstünde gerçekleşmesini istediğiniz tüm organizasyonlarınızı hizmet kalitesiyle zirveye ulaştırmak için var.