İstanbul Boğazında Romantik Turlar

Tüm Kredi Kartlarına 3 Taksit ile ödeme imkanı!

Hologram Gösterisi, Prof. Fotoğraf ve Video Çekimi, Üstelik Çiçeğiniz veya Pastanız da Hediye!

Yatta Romantik Turlar

MUHTEŞEM KAMPANYA Kredi Kartlarına Taksit! 3D Show animasyonlar 3D Havai fişek gösterileriyle Türkiye'de bir ilk Hologram Gösterisi HEDİYE!
Deryachting'in ısıtma sistemleri kusursuzdur ve hava şartları organizasyonlarınızı etkilemez. Kar, Yağmur ve Soğuktan etkilenmeden şömine başında inanılmaz bir deneyim yaşarsınız

FIRSAT PAKETİ

999 TL

Süre: 40 Dk.
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı

İDEAL PAKET

1199 TL

Süre: 1 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı

VİP PAKET

1699 TL

Süre: 1,30 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı, Kız Kulesi

VIP PLUS PAKET

2399 TL

Süre: 2 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı, Kız Kulesi

PREMIUM PAKET

2999 TL

Süre: 2,30 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı, Kız Kulesi

Peki Neler Dahil?
(Paketler arasında hizmet farkı yoktur, yalnızca yat seyir süreleri ve sürelere bağlı güzergah farkları vardır.)

1- Senaryolu Sürpriz Karşılama
2- Yat Masa Süsleme
3- Vip Kokteyl
4- Sınırsız Soft İçecek 1 Şişe Şarap
5- Hologram Gösterisi 3D Havai Fişek
6- Volkan Gösterisi (Soğuk Ateş)
7- Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi
8- Gümüş Madalyonda Yüzük, Takı veya Hediyenizin Sunumu
9- Müzik Ziyafeti
10- Çiçek Buketi veya Pastanız
11- Seyahat Sigortası

Paketlere Ek Olarak Alabilecekleriniz

250 TL

Kokteyl İkramlı Şampanya Patlatma Sunumu( Karşılama da veya Kutlama esnasında)

250 TL

İsimlerinizin veya Baş Harflerinin Yazıldığı Kalplerle Dolu Balon Süsleme

150 TL

Et ve Balık Menüsü ile Yemek Hizmeti (Kişi Başı)

300 TL

Boğaz Köprüsünde Lazer Gösterisi

1500 TL

Sertifika Pırlanta Tektaş (0.10 ct ve üzeri)

(Fiyat Alınız)

Pakete Dahildir; Fakat Size Özel bir tasarım İstiyorsanız (Pasta veya Çiçek Buketi)

(Fiyat Alınız)

VIP Özel Tasarım Araçlarla Tek Yön veya Çift Yön Konforlu Şöförlü Lüx Transfer

(Fiyat Alınız)

Anlaşmalı Otellerimizde Konaklama

(Fiyat Alınız)

Keman, Gitar veya Fasıl Ekibi vb. ile Müzisyen Hizmeti ve Muhteşem bir Müzik Ziyafeti

Yatta Romantik Turlar

"Eğer Dünyaya son kez bakma Şansın Var deseler, İstanbula Bakardım..."
-Lamartine.

MUHTEŞEM KAMPANYA

Boğazda evlilik teklifi ile en güzel evlenme teklifi, doğum günü organizasyonu, evlilik yıldönümü sürprizleri. Tüm bu romantik tur organizasyonlarını İstanbul’da harika bir manzara ve Showlar eşliğinde güzel bir gün geçirebilmeniz için Deryachting Yat Kiralamadan Beğendiğiniz Paketi Alabilirsiniz… Üstelik hava şartlarından etkilenmeden şömine başında sıcacık anlar unutulmaz olacak.

Sizin sadece sevdiğinizi yanınıza almanız yeterli, Birlikte nice güzel günlere…

Tanıtım Filmimizi İzleyebilirsiniz…

Detayları okumak için başlıklara tıklayabilirsiniz.

Sevgilinizle / Eşinizle Baş Başa Yatta Şömine Başında Romantik Harika Bir Organizasyon

Romantik bir erkek olmak aslında sanıldığı kadar zor değildir ve böyle biri olduğunuzda da meyvesini ilgi ve aşk olarak görürsünüz. Nasıl romantik olunur diye sorarsanız; bir buket çiçek, mum yanan bir masada akşam yemeği, sevdiğinizin elini tutmanız, ona sarılmanız, beraber film izlemeniz gibi sayabileceğimiz birçok şey gelir. Bunların hepsini aynı anda yaşayabilmek pek de zor değil. Tek yapmanız gereken sevgilinizin ya da eşiniz için bir yat kiralamak ve ona bunları boğaz havasında yaşatmak. Sıradan bir gün gibi başlayan buluşmanız ona Deryachting’den kiraladığınız lüks yata doğru gider ve ilk başta şaşırması bu anı daha da güzelleştirir. 

Yatta romantik tur için eşinize özel hazırlanmış bir masa ve içecekler bazı duyguları harekete geçirmiştir bile. Böylece yatta romantik tur planınız muhabbet ve neşeyle daha da güzel bir hal alır. Böyle bir sürpriz hazırlayarak sevdiğiniz kişiyi şaşırtmanın ve mutlu etmenin zor olmadığını göreceksiniz. Hem bu gezintinin tadını çıkaracak hem de İstanbul’un o güzel manzarasına doyacaksınız. Üstelik hava şartlarından etkilenmeden şömine başında sıcacık bir ortamda. Yatta romantik tur organize etmenin sevdiğiniz kişiyi çok özel ve biricik hissettireceğini unutmayın.

Sevgilinizle ya da eşinizle baş başa Romantik harika bir organizasyon, Deryachting şaşırtıcı fikirleriyle sizin için çalışmaya hazır!

Hologram Gösterisi ile Yatta Romantik Anlar

Denizin eşsiz güzelliğine karşı, sevgilinizle ya da eşinizle baş başa romantik, harika bir organizasyon düzenlemek, yatta şömine başında romantik bir tur yapmak için Deryachting, süslemelerden hediyenize kadar her şeyi düşünüyor. Ayrıca bir ilke imza atarak 3 boyutlu hologram teknolojisi ya da lazer gösterisi ile lüks yatta mesajlarınızı 3 boyutlu yazıyor. Romantik anlarınıza masalsı bir tat katıyor. 3 boyutlu, harika bir Show eşliğinde, yatta romantik turlar gerçekleştiren Deryachting, sevgilinizle ya da eşinizle unutulmaz anlara ortak oluyor.

İster evlilik teklifi, ister doğum günü, ister evlilik yıldönümü… Deryachting Yat Kiralama’nın günlük kiralık lüks yatları ile sevdiğinizle yatta romantik bir tura hazır olun! Denizin üstünde buram buram romantizm yaşamak istiyorsanız size harika sürprizler hazırlamak için hazırız. 3 boyutlu hologram teknolojisiyle yatta romantik turlar organize eden Deryachting Yat Kiralama, eşinize ya da sevgilinize görsel bir şölen hazırlayacak. Bu romantik günü unutulmaz kılacak olan 3 boyutlu hologram gösterisi İstanbul boğazında denizin ortasında, lüks yatta aşkınızı göklere çıkaracak. 3 Boyutlu muhteşem notların yazıldığı fizik ötesi üç boyutlu kalpler, yüzükler ve diğer animasyonlar eşliğinde romantik bir tur için her şeyi Deryachting Yat Kiralama sizin için düşünecek.

Sevdiğiniz için Sürpriz Bir Kutlama! 

Sevgilinize / eşinize yatta sürpriz bir kutlama yapmaya karar verdiyseniz bizimle birlikte bir plan yaptıktan sonra rezervasyon saatinize 10 dakika kala Arnavutköy iskelesine giriş yapıyorsunuz. İskelede yaya yolundan yatlara bakarak yürüyorsunuz. Sizi bay kaptanımız tıpkı eski bir arkadaşı gibi selamlıyor. Sevdiğinizin hissetmemesi için sizi iyi bir bahane ile yatımıza davet ediyor. Sürprizimiz yatımıza adımınızı attığınız anda sevgiliniz için başlıyor.

Hemen bize ulaşın her şeyi sizin için biz organize edelim. Bay ve bayan olmak üzere iki kaptan bulunan yatımızda kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Kaptanlarımız keyifli, tam zamanlı, güvenilir seyahat ve hizmet alabilmeniz için tüm detayları organize edecek bilgi, beceri ve eğitime sahip.

Lüks Yat Organizasyonu ile Romantik Anılarınız Birikecek

1. kaptan ve 2. kaptan olarak hizmet veren çalışanlarımız romantizm dolu harika bir seyahat ile muhteşem anılar biriktirmenizi sağlayacaklar.

2. bayan kaptanımızı 05320131206 numaralı telefonumuzdan aradığınızda o size yatta romantik tur seyahatiniz ile ilgili tüm detayları organize ediyor olacak. Yatta romantik tur organizasyonunda fiyatlar ise bu özel gün için oldukça cazip. Fırsat Paketi, İdeal Paket ve VIP Paket olarak 3 ayrı paket halinde seçenekler sunan Deryachting Yat Kiralama’da ister nakit ister kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Fiyat listemizi inceleyerek seçiminizi yapın, biz de sizin için uygun fiyatlarla harika bir tur organizasyonu düzenleyelim ve bu organizasyon ile size mükemmel bir gün yaşatalım. Profesyonel fotoğraf ve video çekimi ile buket çiçek hediyesini ise Deryachting Yat Kiralama olarak sizin için hazırlıyoruz.

Yatta Romantik Turlar Galerisi

Evlilik Teklifi

Evlilik Yıl Dönümü

Romantik Doğum Günü

Güneşli Gün Sayısı

Google Yorumları

5.0

Based on 23 reviews
Misafirlerimizin Yorumları
Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir