Hemen AraWhatsApp
Özel Yüzme Turları - Der Yat Kiralama -Deryachting

Özel Yüzme Turları ve Fiyatları

Unutulmaz bir gün ve çılgın özel bir yüzme turu planı!

Deryachting ile yüzmek ayrıcalıktır. Özel Yüzme Turlarımız Marmara Denizi'nin incileri olan doğa harikası adalarımızda "Kınalıada (Proti: İlk), Burgaz (Antigoni), Heybeli (Halki: Bakır) veya Büyükada'da (Prinkipo: Prens)" gerçekleşiyor. Diğer bir alternatif ise bir yanınızın İstanbul Boğazı, diğer yanınızın Karadeniz olduğu güneşin, denizin, rüzgarın tadını doyasıya çıkartmak için ideal bir rota olan Poyraz Karadeniz rotasıdır. Bu iki rotadan birini seçip sevdiklerinizle harika vakit geçirebilirsiniz.
Sabah 10:00 ile Akşam 19:00 saatleri arasında tam gün süren, Özel Yüzme Turlarımızda kişi sayısının bir önemi yok (kişi başı ücret veya saat ücreti ödemezsiniz). Vip kalabalık gruplara özel yatlarımızın Özel Yüzme Turu kiralama prosedürü saatlik değildir ve kişi sayısına göre değişkenlik göstermez, bu turların fiyat politikası yüzme turuna özel tek fiyattır.

Yapmanız gereken şey çok basit, 0530 774 21 39 numaralı telefonumuzdan bize ulaşın ve avantajlı paketlerimizden siz de faydalanın.

Kampanyalı Fiyatlar

 Özel Yüzme Tur Fiyatları
 Adalar Yüzme TuruPoyraz Yüzme Turu
 
Peşin
3.249 TL
Kredi Kartı 8 Taksit
3.549 TL
Peşin
2.999 TL
Kredi Kartı 8 Taksit
3.549 TL
 Saat
Saat10:00 - 19:0010:00 - 19:00
 Kişi Sayısı
Kişi SayısıKişi sayısı sınırlaması yok.Kişi sayısı sınırlaması yok.
 Yat
YatDeryachting Vip kalabalık gruplara özel geniş kapasiteli yat Filosuna sahiptir. Sizin kişi sayınıza, konforunuza ve rahatlığınıza en uygun olan yatlarını sizin için tahsis eder.
 Başlangıç Yeri
Başlangıç YeriAnadolu veya Avrupa yakasında olmanızın bir önemi yok! Kalabalık gruplara özel Vip yatlarımız sizi her iki yakadan da alabiliyor. (Anadolu veya Avrupa yakası biniş iskeleleri ve daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin)
 Güzergahı
GüzergahıAdalar Özel Yüzme Turu, Marmara denizinin incileri olan doğa harikası adalarımızda "Kınalıada (Proti: İlk), Burgaz (Antigoni), Heybeli (Halki: Bakır), veya Seçiminize göre Büyükada'da (Prinkipo: Prens)" gerçekleşiyor. Aynı zamanda seyahatinizin gidiş ve dönüşü esnasında ise muhteşem İstanbul güzelliklerini ve ruhunu doyasıya yaşarsınız.Poyraz Özel Yüzme Turu, Bir yanınızın İstanbul boğazı, diğer yanınızın ise Karadeniz olduğu güneşin, denizin, rüzgârın tadını doyasıya çıkartmak için ideal bir rota olan Poyraz Karadeniz'de gerçekleşiyor, Aynı zamanda seyahatinizin gidiş ve dönüşü esnasında ise muhteşem İstanbul güzelliklerini ve ruhunu doyasıya yaşarsınız.
 Hizmetler
Hizmetler1 - (Kişi başı ücret veya Saatlik ücret ödemezsiniz) 1 kişi veya daha fazla sayıda olmanız tur ücretini değiştirmez, kiralama prosedürü ise saatlik değil yüzme turu paketin de belirtilen saat aralığına özel tek fiyattır.
2 - Yatlarımızda siz ve misafirleriniz dışında hiç kimse olmaz (Kaptan ve mürettebat hariç)
3 - Yanınızda sınırsız alkollü, alkolsüz içecek veya yiyecek getirebilirsiniz ya da bu ve benzeri ihtiyaçlarınızı Deryachting'den ekstra ücret dahilinde talep edebilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

İstemiş olduğunuz ekstralar dışında, her hangi bir ücret asla ödemezsiniz!
 

Çok önemli! mutlaka sorgulayın!!!
Yatlarımız çift motora sahip ve vip yatlardır, Tüm güvenlik teçhizatları ve size ait seyahat sigortanız bulunmaktadır.

Sizin için uygun olan günü ve saati netleştirdikten sonra hemen rezervasyon yaptırmanızı öneririz, keza size yerimiz yok demek bizi çok üzer.

Haftanın Hergünü bizi ziyaret edebilir yatlarımızı görebilir bizlerle tanışabilirsiniz.

Planlanıdığınız organizasyon hayatınızın en önemli anılarından biri olacak kuşkusuz ve geç kalmamalısınız, Trafik vs. gibi konuları göz önünde bulundurmanızı rica eder organizasyon alanına yakın yerlerde vakit geçirmenizi öneriririz, o gün bizde en az sizler kadar hassas olacağız, Sizden sonra gelen rezervasyonlar olduğunu bilmenizi ve hassas davranmanızı rica ederiz.

Rezervasyonunuzu iptal etme durumunuzda ön ödemeniz geri iade edilemez.

Ön ödemenizi yaptınız ve  rezervasyonunuzu tamamladıysanız, kalan ödemenizi organizasyonunuz esnasında yapabilirsiniz.

Tüm kredi kartlarına tek çekim veya 8 taksite kadar ödeme seçeneği sunuyoruz.

Deryachting diğer adıyla Der Yat Kiralama ile yüzmek ayrıcalıktır. Özel Yüzme Turlarımız Marmara Denizinin incileri olan doğa harikası adalarımızda "Kınalıada (Proti: İlk), Burgaz (Antigoni), Heybeli (Halki: Bakır), veya Büyükada da (Prinkipo: Prens)" gerçekleşiyor. Diğer bir alternatif ise bir yanınızın İstanbul Boğazı, diğer yanınızın Karadeniz olduğu güneşin, denizin, rüzgârın tadını doyasıya çıkartmak için ideal bir rota olan Poyraz Karadeniz rotasıdır. Bu iki rotadan birini seçip sevdiklerinizle harika vakit geçirebilirsiniz.

Çünkü; Deryachting İş ortaklarını en prestijliler arasından seçer, Teknolojiyi yakından takip eder ve sürprizleriyle organizasyonlarınızı unutulmaz anlara dönüştürür. Deryachting denizin üstünde gerçekleşmesini istediğiniz tüm organizasyonlarınızı hizmet kalitesiyle zirveye ulaştırmak için var.