İstanbul Boğazında Evlilik Teklifi Organizasyonu

VIP Bir Yatta Muhteşem Bir Organizasyon!

Hologram Gösterisi, Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi, Üstelik Çiçeğiniz veya Pastanız da Hediye!

Evlilik Teklifi Organizasyonu

MUHTEŞEM KAMPANYA 3D Show animasyonlar 3D Havai fişek gösterileriyle Türkiye'de bir ilk Hologram Gösterisi HEDİYE!
Hava şartları organizasyonlarınızı etkilemez. Deryachting'de inanılmaz bir deneyim yaşamak için paketlerimizi inceleyin

FIRSAT PAKETİ

3999 TL

Süre: 40 Dk.
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı

İDEAL PAKET

4999 TL

Süre: 1 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı

VİP PAKET

5999 TL

Süre: 1,30 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı

VIP PLUS PAKET

6999 TL

Süre: 2 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı, Kız Kulesi

PREMIUM PAKET

7999 TL

Süre: 2,30 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı, Kız Kulesi

Peki Neler Dahil?
(Paketler arasında hizmet farkı yoktur, Sadece yat seyir süreleri ve sürelere bağlı güzergah farkları vardır. Paketler 1-6 Kişi için geçerlidir 6 kişiden sonra kişi başı 200TL Fark Ödenir.)

1- Senaryolu Sürpriz Karşılama
2- Yat Masa Süsleme
3- Vip Kokteyl (Meyve Tabakları, Peynir Tabakları, Cips,Cerez, Çikolatalar Vb.)
4- Sınırsız Soft İçecek 1 Şişe Şarap
5- Hologram Gösterisi 3D Havai Fişek
6- Volkan Gösterisi (Soğuk Ateş)
7- Profesyonel Fotoğraf ,Video Çekimi ve Video Klibiniz
8- Cam Sandıkta Yüzük, Takı veya Hediyenizin Sunumu
9- Sınırsız Bluetooth Müzik Keyfi
10- Çiçek Buketi veya Pastanız
11- Seyahat Sigortası

Paketlere Ek Olarak Alabilecekleriniz

799 TL

Kokteyl İkramlı Şampanya Patlatma Sunumu( Karşılama da veya Kutlama esnasında)

3999

Profesyonel Drone İle Çekim Hizmeti (Dji)

999 TL

İsimlerinizin, Baş Harflerinin Yazıldığı, Belli Simge veya Sayılardan Oluşabilen Balon Süslemeleri

699 TL

Et ve Balık Menüsü ile Yemek Hizmeti (Kişi Başı)

999 TL

İstanbul Boğaz Köprüsünde Muhteşem LAZER Gösterisi

5999 TL

Sertifika PIRLANTA Tektaş Yüzük (0.10 ct ) Farklı Boyutlar İçin Fiyat Alınız (ATASAY, ZEN DIAMOND, BLUE DIAMOND)

2999TL

Avrupa ve Asya Yakasında Anlaşmalı Otellerimizde Konaklama Hizmeti

2999 TL

İstanbul Boğazının Muhteşem manzarasında havai Fişek Gösterisi

(Fiyat Alınız)

VIP Özel Tasarım Araçlarla Tek Yön veya Çift Yön Konforlu Şöförlü Lüx Transfer

(Fiyat Alınız)

Keman, Gitar, Fasıl Ekibi, Oryantal, Gogo, Solist vb. Müzisyen Hizmeti ve Muhteşem bir Müzik Ziyafeti

(Fiyat Alınız)

Size Özel bir tasarım İstiyorsanız (Pasta, Canlı Çiçekler ve ya Buketler)

(Fiyat Alınız)

Düğün Söz Nişan Kurumsal Taglar ve Reklam Ürünleri, Özel Masa Süsleme, Taht, Sunumluklar Canlı Çiçeklerle Özel Tasarımlar

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Eğer Dünyaya son kez bakma Şansın Var deseler, İstanbula Bakardım...
-Lamartine.

MUHTEŞEM KAMPANYA

Boğazda sıcacık şömine başında evlilik teklifi ile en güzel evlenme teklifi, Sevdiğinize muhteşem bir sürpriz yapmak isteyene yatta evlilik teklifi. Bu romantik tur organizasyonu için İstanbul Boğazında harika bir manzara ve 3 Boyutlu Hologram ya da Lazer gösterisi Showlar eşliğinde güzel bir gün geçirebilmeniz için Deryachting Yat Kiralama'dan Beğendiğiniz Paketi Alabilirsiniz… Üstelik kusursuz ısıtma sistemlerimiz ile şömine başında kar, yağmur ve soğuktan etkilenemeden muhteşem bir organizasyon yaşayacaksınız. Tıkla

Sizin sadece yüzüğünüzü yanınıza almanız yeterli, Birlikte nice güzel günlere…

Tanıtım Filmimizi İzleyebilirsiniz…

Detayları okumak için başlıklara tıklayabilirsiniz.

3D Hologram Teknolojisi ile Evlilik Teklifi Türkiye'de Bir İlk!

Aslında toplum olarak organizasyon konusunda çok iyi sayılmayız. Doğum günü organizasyonu olsun, yıl dönümü organizasyonu olsun etrafımızdakilere neler yapabilirim diye muhakkak sormuşuzdur. Belki de bu organizasyonların arasında hayati öneme sahip olacak olan organizasyonun başında evlilik teklif organizasyonu geliyor. Şöyle birlikte keyif alabileceğimiz bir evlilik teklifi yapayım diyorsanız yatta/teknede evlilik teklifi bir numaralı tercihiniz olacaktır.

Deryachting Kiralama olarak bugüne kadar İstanbul’da bine yakın evlenme teklifi organizasyonunda çiftlerimizin unutulmaz anlarına ortak olduk. Profesyonel ekibimizle hizmet vermekten gurur duyduk. Farklı evlilik teklifi organizasyonları ile tercih edilen Deryachting Kiralama olarak son teknolojiye de ayak uyduruyoruz. 

Deryachting, evlilik teklifinizi yaparken dünyanın son teknolojisi olan 3 boyutlu hologram cihazlar ile gecenizi eşsiz kılacak. O anlamlı evlilik teklifinizi 3 boyutlu yazacağız. Deryachting farkı ile evlilik teklifinde bir ilk olan 3 boyutlu hologramla, fizik kurallarını delip geçeceğiz.

En Özel Evlilik Teklifi Organizasyonları

Bu aylarda sevmek güzel olduğu kadar özlemek de bir o kadar güzeldir. Ancak belli ki siz artık hayatınızı birleştirmeye ve özlemeye son vermeye karar vermişsiniz. Bizler ise sizin “Evet” cevabını ondan duymanız için yapacağınız o muhteşem evlenme teklifinin tüm organizasyonunu yapmaya hazırız. Deryachting Kiralama olarak bu muhteşem gecede görsel showlar sunmaya, aşkınızı fizik ötesi yazmaya hazırız.

Siz fikirlerinizi ve beklentilerinizi Deryachting Kiralamanın ekibi ile paylaşın biz de size özel sürpriz ve tavsiyelerle hayallerinizi yat konseptimiz için hazırlayalım. Sevgilinizi etkileyecek o romantik evlenme teklifinizi yaz kış demeden her mevsim hayata geçirebiliriz.

 

Romantik Evlilik Teklifiniz İçin Ekibimiz Hazır!

Hayatınızı birleştirmek istediğiniz ve yol arkadaşı seçtiğiniz kişiden coşku dolu bir EVET! cevabı hayal edin. Deryachting Kiralama, bu özel anı yaşarken, sevgilinizle baş başa, adeta ev ortamındaki huzuru aratmayacak bir konsept için hazır.

Boğazda tekne turundan sonra sıradan bir jeste benzeyen tavırlarınızla eşinizin ummadığı bir vakitte lazer yazı tekniği kullanılarak evlenme teklifi ettiğinizi, yüzüğü çıkardığınızı ve o sırada havai fişeklerin patladığını düşünün. Düşünmek sizi bu kadar mutlu etmişken bir kadının ruhuna dokunabilecek böyle bir evlilik teklif organizasyonu eşinizi nasıl mutlu edecek bir de o yönden düşünün. 

Diz çöküp yüzüğü uzattığınızda, romantik bir teklifle beklediğiniz cevabı alırken unutulmaz anınız yüreklerinize olduğu kadar ekibimiz tarafından videoya da kaydediliyor olacak.

Sonrasında sizin için özel olarak hazırlanmış yiyecekleri bu keyifli ortamda tadacak belki de düğün heyecanını şimdiden eşinize yaşatmaya başlayacaksınız. Her şeyden evvel girmiş olduğunuz bu değerli yola böyle güzel bir evlilik teklifiyle başlangıç yapmak hem sizi hem de eşinizi çok mutlu edecek. Güzel başlangıçlar güzel bir yola işarettir düşüncesiyle böyle bir evlilik teklif organizasyonu çok iyi bir seçenek doğrusu.

Evlenme Teklifi Organizasyonunun Olmazsa Olmazları Neler!

Hani içiniz daralır, zor bir gün geçirmişsinizdir, her şeyin kötü gittiği bir dönemde radyoda çalan bir şarkıda ya da uzun zamandır duymadığınız bir dost sesinde en güzel anılarınıza gidiverirsiniz ve o anda her şey silinir, sadece o güzel günlerin hatırası canlanır aklınızda. İşte muhteşem evlilik teklifleri de tam olarak böyle bir anı olmalıdır.

Bu muhteşem anı için organizasyonlarımızda özellikle dikkat ettiğimiz hassas konularımız var.

Mahremiyet ve Gizlilik; Her şeyden önce mahremiyet ve gizliliğin en önem verdiğimiz konuların başında geldiğini söylemeliyiz. Çünkü biliyoruz ki duyguları dile getirmek oldukça zor bir iştir ve hayatınızın en önemli anında sevgilinizin gözünün içine bakıp “Benimle evlenir misin?” dediğinizde her şeyin yolunda gideceğinden emin olmanız gerekir. Hem o anda baş başa olmalısınız hem de arkanızda bu organizasyonun tüm süreçlerini sizin için mükemmel bir şekilde yürütülmesini sağlayacak ekibin desteğini de tam yanınızda hissetmelisiniz.

Organizasyon; Evlenme teklifi için bir organizasyon yapılacak ise sürecin en iyi şekilde planlanması çok önemlidir. Neyin ne zaman yapılacağı, istediğiniz müziğin ne zaman çalınacağı, volkan show, havai fişek, çiçek takdimi vs. her şey tam zamanında ve planlandığı gibi olmalıdır. Bu ise tecrübe ve uzmanlık gerektirir. Üstelik hava şartlarından da etkilenmeden, şömine başında sıcacık bir ortamda organizasyonumuz tam istediğiniz gibi gerçekleşecektir.

Kaliteli Hizmet; Bir önemli kriter ise kalite ve hizmetin kusursuz olmasıdır. Bizler masa düzeninden, renk seçimine, kullanacağınız ve dokunacağınız her şeyin birinci kalite olmasına, hijyenik olmasına ve hizmetimizin kusursuz olmasına çok önem vermekteyiz. Yatlarımız segmentlerinin en iyi yatlarıdır. Personelimiz ise eğitimli ve uzman ekiplerden oluşmaktadır.

Neden Bir Yatta Evlenme Teklifi Etmeliyim mi Diyorsunuz?

En özel anlarınızdan biri olan evlilik teklifi organizasyonu size özel olduğuna göre kalabalık bir mekanda işler tam da istediğiniz gibi olmayabilir. Üstelik her şey size özel de olmayacaktır.
İstanbul’da evlenme teklifi edilecekse en iyi seçim İstanbul’da denizin ortasında lüks bir VIP yat olacaktır kuşkusuz.

İstanbul’un eşsiz güzelliği ve görkemli  boğaz manzarasında yat ile gezerken yapılan evlenme teklifleri, kesinlikle en ihtişamlı evlilik teklifleri listesinin başlarında yer alıyor. Kişiye özel dokunuşlarla hazırladığımız, en ince ayrıntısına kadar özenle dekore ettiğimiz Evlilik Teklifinizi unutulmaz kılmak Deryachting kiralama ile mümkün.

Baş başa kaldığınız VIP lüks bir yatta, kırmızı bir halı üzerinde adeta peri masallarındaki gibi, ışıklı yolda kendinizi kaybedeceksiniz, üstelik sizin için her şey düşünülmüş harika bir masanın başında, tam da sizin şarkınız çalarken o günün ve hatta o günden sonraki tüm hayatınızın en önemli sorusunu sorabilirsiniz. “Benimle evlenir misin?”

Evlilik teklifi organizasyonları esnasında her şeyin istediğiniz gibi olması için profesyonel ekibimiz sizin için her şeyi planlamış ve tam vaktinde gerekenleri yapmak için yatın alt salonunda sizin talimatlarınızı bekliyor olacak. Hem de bir tanıdık edasıyla…

Deryachting ile Hayallerinize Açılın!

Deryachting kiralama anlamlı ve özel bir evlilik teklifini İstanbul’da yapmak isteyen çiftlere hizmet veriyor. Sürpriz evlilik teklifi organizasyonunu İstanbul içerisinde yapabileceğiniz en doğru adres Deryachting Kiralama sizlere hizmet vermek için telefonunuzu bekliyor.

Her şeyden önce sevgilinizin, sürpriz bir evlilik teklifi alacağı bir gün olduğunu anlamaması için önceden her şeyini sizinle planlamış olacağız. Zaten gerisini bu konuda deneyimli ekibimiz halledecek. Sizin sadece yüzüğünüzü yanınıza alıp sevgilinizle önceden planlanan yerde olmanız yeterli olacak. Sonrası rüya gibi bir gün ve ömür boyu unutulmaz bir an olarak kalacak. Üstelik ikinci bayan kaptanımızı 05320131206 numaralı hattan aradığınızda tüm süreçte sizin emrinizde olacak ve her şeyin tam zamanında ve mükemmel olarak gerçekleşmesini sağlayacak.

Görkemli bir Gümüş Madolyon içinde evlilik teklifi mesajınız, fonda sizin seçtiğiniz şarkı, volkan gösterisi, süslenmiş masada sınırsız çerez ve içecek, cipsler çikolatalar, kurabiyeler dilerseniz harika bir yemek, gelin duvağından prenses tacına, papyondan pelerinlere kadar birçok aksesuar emrinizde.

Evlenme teklifi organizasyonu fiyatları için internet sitemizde sizin için hazırladığımız paketleri inceleyebilirsiniz. Hazırladığımız paket ve evlenme teklifi organizasyonu fiyatları içerisinden size en uygununu tercih ederek muhteşem evlilik teklifleri içinden sizin için en unutulmaz olanını gerçekleştirebilirsiniz. Artık söz sizde ve o muhteşem evlilik teklifini etmek için her şey hazır…

Yatta Evlilik Teklifi Fikri Size Sıcak Gelmedi Mi?

Canım İstanbul insanlar seni ne güzel anlara ne güzel hayatlara şahitlik etti şu zamana kadar. Onlara sunduğun eşsiz güzellikler, denizin, havan nefes oldu nefesine nefes katmak isteyenlere. Öyle ya evlenmek isteyenler en güzel manzaranda resim çekildi, güzel ve romantik akşam yemekleri için o güzel boğazını sundun bize cömertçe. Bu hayat için vazgeçilmez olduğunu hep gösterdin sen İstanbul. Bu eşsiz şehirde evlilik teklifi o yüzden harika bir tercih olmuştur çoğu insan için. 

İstanbul Yaz/Kış her mevsim bir başka güzeldir. İstanbul boğaz manzarası gecesi ayrı gündüzü ayrı mükemmel bir panoramik görüntüye sahiptir. Tam donanımlı çok lüks VIP yatlarımızda, İstanbul’un dünyayı kıskandıran panoramik manzarası eşliğinde sevgilinizle baş başa kalabilirsiniz. Üstelik hava şartlarından etkilenmeden şömine başında sıcacık anlar yaşayacaksınız.

Açıldığınız yatla/tekneyle birlikte sevginizi de beraberinizde götürerek siz de o anlarınıza bu eşsiz şehri şahit gösterebilirsiniz. Sizin için hologram tekniğiyle özel hazırlanmış hediye gösterisiyle heyecanınızı doyasıya yaşayacak, evlilik yolunda unutulmayacak bir adım atmış olacaksınız. Sevdiğiniz insanla o atmosferde yediğiniz yemek, yudumladığınız içecek sizi ayrıca mutlu edecek. Denizin serin sularında hafifçe dalgalanan teknenizle manzaranın keyfini çıkarma şansınız olacak. Sunduğu bu tarifsiz anlarla boğazda evlilik teklifi tam da aradığınız şey olacak. Bununla birlikte sürpriz evlilik teklifi olarak en iz bırakacak olan bu tarz bir teklif ileride çocuklarınıza dahi gösterebileceğiniz eskimeyen bir anı olarak kalacak. Kısacası dünyanın en güzel şehri olan İstanbul evlilik teklifi için en uygun şehir olarak hep hafızalarda yer alacak ve hangi mevsim olursa olsun bu masalsı deneyimi sizlere ulaştıran Deryachting olarak da ayrıca mutlu olacağız.

Profesyonel Fotoğraf, Video Çekimi ile Çiçek Buketi Hediye!

Evlilik teklifi konseptine uygun masa süslemeleri ve sizin için hazırladığımız gelin duvağı, gelin tacı, papyon, maskeler, pelerinler lüks organizasyonumuzu renklendiren diğer sürprizler… Bu anları ölümsüzleştiren profesyonel fotoğraf ve video çekimi ile çiçek buketi Deryachting’den…

Organizasyon alanında bulunduğunuz sürece sigorta güvencesi de sağlayan Deryachting, güven içinde lüks bir gece yaşatıyor. Size de yaşadığınız anın keyfini sürmek kalıyor. 

Evlilik Teklifi Organizasyonu Galerisi

Evlilik Teklifi

Evlilik Yıl Dönümü

Romantik Doğum Günü

Memnun Müşteri

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi yıllar sonra bile hatırlanan ne özel anlardan biridir. Bu nedenle kadınlar bu anın kusursuz olmasını isterler. Profesyonelce hazırlanmış bir evlilik teklifi ile siz de bu anınızı kusursuz kılabilirsiniz.

Deryat Kiralama size ve eşinize profesyonel bir evlilik teklifi yaşamanın hazzını sunuyor. İstanbul Boğazı’nda evlilik teklifi organizasyonunuzu bizimle planlayarak bu anın hazzını çıkarabilir, hiçbir kusur olmaması ile övünebilirsiniz. Her anın ölümsüz, her anın harika olduğu bir evlenme teklifi ile sevdiğiniz kadını o anda yeryüzünün en mutlu kadını yapabilirsiniz.

Her evlenme teklifinin değeri ve özel oluşu çiftlere göre değişir. İstanbul Boğazı’nda yapılan bir evlilik teklifi ise her çift için özeldir. Boğazın eşsiz manzarası, gökyüzünün ve denizin ahengiyle birleşince, en unutulmaz an bir anda mükemmelleşir. İstanbul Boğazı’nda evlilik teklifi yapan çiftler için İstanbul da boğazı da bir anda en özel yerlerden biri haline gelir. 

Sevgilinizle en özel anınıza Kız Kulesi’ni şahit edebilir, boğaz köprüsünün ışıltısıyla büyülenebilirsiniz. Gökyüzünde parlayan yıldızların denizi aydınlatmasına hayran kalırken, yakamozun huzurunda sevgilinize evlenme teklifi edebilirsiniz. Boğazda evlilik teklifi yaparak, bütün bu harika detayları bir araya getirebilirsiniz. Deryachting Kiralama olarak, profesyonel anlayışımız, kusursuz organizasyonlarımız ile yanınızdayız. 

Muhteşem Evlilik Teklifi

Damat adayları kıymet verdikleri eşlerinin en özel anlarında daima fark yaratmak isterler. Evlilik teklifi de bu anlardan biridir. Evlenme teklifi etmeyi aklına koyan bir erkek o andan itibaren sadece onu planlamaya başlar. Yer, müzük, yüzük, kıyafet, süsleme ve diğer tüm detaylar kafasında uçuşur durur. Boğazda evlilik teklifi yaparak tüm bu detayları bir anda tatlı birer sürprize dönüştürebilrisiniz. Deryat Kiralama olarak, eşine harika bir evlilik teklifi organizasyonu yapmak isteyen tüm beylere yardımcı oluyoruz. 

Kadınlar kendilerini özel hissetmekten çok hoşlanırlar. Beyler ise sevdikleri kadını mutlu görmekten. Bu nedenle nasıl bir evlilik teklifi yapacaklarını düşünür durular. Muhteşem bir evlilik teklifini tek başına planlamak oldukça zordur. Evlilik teklifi organizasyonu, uzun bir düşünme, planlama, hazırlanma ve kusursuz gerçekleştirme aşamalarından oluşur. Bu yüzden de her aşamayı tek başına yapmak büyük bir zaman ve emek ister. 

En zor kısım ise düşünme ve planlama aşamasıdır. Beylerin kafası en çok burada karşır. Kumsalda, tatilde, başbaşa yemekte, boğazda evlilik teklifi gibi birçok detay kafasının içinde uçuşur. Bu kadar fikir de haliyle kafa karışıklığı oluşturur. Deryat Kiralama olarak bu noktada damat beylerin imdadına yetişiyor ve bütün kafa karışıklığını bitiriyoruz. Size Şahane bir boğazda evlilik teklifi planı sunuyoruz. İstanbul Boğazı’nda Evlilik teklifi emin olun ki tekliflerin içerisinde en romantiğidir. Hiçbir kadın boğazın romantikliğine hayran olmadan edemez. Sevdiğiniz kadın size boğazın ışıklarında evet derken, kendisini dünyanın en özel kadını hissedecektir.

İstanbul Boğazı’nda Evlilik Teklifi

İstanbul Boğazı tüm dünya da kendisine nam salan bir dünya harikasıdır. Herkes İstanbul’un eşsiz boğazını gelip görmeyi ister. Hatta emin olun gelen kadınlardan çoğu burada evlenme teklifi almayı en az bir kere içinden geçirmiştir.

İstanbul Boğazı o kadar eşsizdir ki, asırlarca, masallara, destanlara, aşk hikayelerine konu olmuştur. Sultanların, kralların, prens ve prenseslerin hikayelerine ev sahipliği yapmıştır. Hanımlarda beyler için birer sultan ya da kraliçe değil midir? O zaman gelin İstanbul Boğazı’nda evlilik teklifi planlayarak eşinize sultanlara laik bir evlenme teklifi yapın. O da şahane yüzüğü gördüğünde, sizin gönlünüzün sultanı olduğunu bir kez daha anlasın. 

Profesyonel ekibimiz ve yıllara dayanan tecrübemiz ile hem sizi hem de sevgilinizi eşsiz hissettirecek bir evlenme teklifi organizasyonu yapacağımızın garantisini veriyoruz. Yıllara dayanan bilgi birikimi ve vizyonumuz ile hazırlayacağımız boğazda evlilik teklifi konseptimiz hem sizi hem de eşinizi daha önce olmadığı kadar mutlu edecek. Hiç bitmesin isteyeceğiniz bir gece yaşayacaksınız. Kusursuz bir karşılama, eşsiz bir yemek, en sevilen müzikler, romantik bir atmosfer, İstanbul Boğazı ve siz. Bir hayal edin. Sevgiliniz ömür boyunca bu anı anlatırken gözleri dolu dolu, içi kıpır kıpır olacak. Üstelik sizin için her şeyi Deryachting olarak biz planyacak ve düzenleyeceğiz. Siz sadece o özel gecede sevgilinizi alıp teknemize geleceksiniz.

Deryachting Farkı

İster küçük bir organizasyon planlayın ister kalabalık ve dillere destan bir organizasyon. Siz ne hayal ederseniz biz Deryat Kiralama olarak gerçekleştiriyoruz. Birbirinden güzel yat seçeneklerimizle eşinize ve size unutamayacağınız bir evlilik teklifi hazırlıyoruz. En ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş muhteşem bir evlilik teklifine kim hayır diyebilir ki? Boğazın benzersiz atmosferinde sevgilinizi mutluluktan göklere çıkarmak isteyenlerdenseniz doğru yerdesiniz.

Deryachting Kiralama, eşsiz evlenme teklifinin en doğru adresidir. Teknede yapılacak her evlilik teklifi özeldir. Deryat Kiralama ile yapılan evlilik teklifi ise eşsizdir. Uzman ekibimiz ile tanıştığınızda farkı hemen anlayacaksınız. Planlama aşamasından teklifin sonuna kadar her ayrıntıyı sizin için planlıyor ve hayata geçiriyoruz. 

Her paketimize özel sunduğumuz evlilik teklifi organizasyonu fiyatları ile, herkesin beklentisini karşılıyoruz. Mini paketlerden başlayıp geniş paketlere kadar dilediğinizi seçebilirsiniz. Başbaşa ya da kalabalık. Hiç fark etmez. Deryat Kiralama ile seçtiğiniz paket doğrultusunda eşsiz bir evlenme teklifi anısına sahip olursunuz. İstanbul Boğazı’nda bulunan tüm eşsiz ve tarihi yapılar ile yakamoz en özel anınıza şahit olsun istemez misiniz? 

Deryachting’in sunduğu İstanbul Boğazı’nda evlilik teklifi paketleri ile düşlerinizin ötesinde bir evlenme teklifi yapabilirsiniz. Planladığınız teklife ve istediğiniz ekstalara göre farklı evlilik teklifi organizasyonu fiyatları alarak, size en uygun olanı seçebilirsiniz. Her bütçeye uygun evlilik teklifi organizasyonu fiyatları ile eşsiz bir gece geçirmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Sıkça Sorulan Sorular

Paketlerde yazılan fiyatlar dışında ek ücret öder miyim?

İstemiş olduğunuz ekstralar dışında, Herhangi bir ücret asla ödemezsiniz!
 

Covid-19 İçin Uyguladığınız Önlemler Nelerdir?

Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni

Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi

Yat girişinde sabun ile el yıkama imkanı

Her organizasyon öncesi yatın dezenfekte edilmesi

Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma

Kullan-at malzeme ile servis imkanı

Talebe göre yat girişinde ateş ölçümü

devamlı havalandırma, açık havada olduğumuz için güvendesiniz

Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi

Yatlarınızda güvenlik tedbirleri var mıdır?

Çok önemli! Mutlaka sorgulayın!!!
Yatlarımız çift motora sahip ve vip yatlardır. Tüm güvenlik teçhizatları ve size ait seyahat sigortanız bulunmaktadır.

Rezervasyonumu kaç gün önceden yaptırmalıyım?

Sizin için uygun olan günü ve saati netleştirdikten sonra hemen rezervasyon yaptırmanızı öneririz, keza size yerimiz yok demek bizi çok üzer.

Hava şartları kötü olursa ve çok soğuk olursa planımız etkilenir mi?

Asla etkilenmezsiniz! Kar/Yağmur/Fırtına dinlemeden, adeta bir ev ortamının sıcaklığında huzuru bulacaksınız.
Çünkü DerYat Kiralamanın tüm yatlarında ısıtma sistemleri mükemmeldir.

Yatlarınızı görebilir miyiz ?

Haftanın her günü bizi ziyaret edebilir, yatlarımızı görebilir, bizlerle tanışabilirsiniz.

Evlenme teklifi yapacağım gün ve saati seçebiliyor muyum?

Tabi ki seçebilirsiniz. Lütfen bize belirlediğiniz gün ve saatle ilgili müsaitlik sorun ve rezervasyonuzun gün ve saatinizden eminseniz hemen yerinizi ayırtmanızı öneririz. Size belirlediğiniz zaman dilimi için müsait değiliz demeyi asla istemeyiz.

Evlenme Teklifi yapabileceğim yatlarınızı önceden görebilir miyim?

Haftanın her günü bizi ziyaret edebilir, yatlarımızı görebilir, bizlerle tanışabilirsiniz.

Planlanan gün ve saate yetişemez ve geç kalırsak ne olur?

Planlanıdığınız organizasyon hayatınızın en önemli anılarından biri olacak kuşkusuz ve geç kalmamalısınız. Trafik vs. gibi konuları göz önünde bulundurmanızı rica eder, organizasyon alanına yakın yerlerde vakit geçirmenizi öneriririz. O gün biz de en az sizler kadar hassas olacağız. Sizden sonra gelen rezervasyonlar olduğunu bilmenizi ve hassas davranmanızı rica ederiz.

Rezervasyonumuzu iptal edebilir miyiz?

Rezervasyonunuzu iptal etme durumunuzda ön ödemeniz geri iade edilemez.

Rezervasyon gerçekleştirdikten sonra ödemeyi ne zaman yapmamız gerekir?

Ön ödemenizi yaptınız ve rezervasyonunuzu tamamladıysanız, kalan ödemenizi organizasyonunuz esnasında yapabilirsiniz.

Yatlarınıza ulaşım sağlayabilmek için Vip Araçla Transfer hizmetiniz var mı?

Yatlarımıza ulaşım sağlayabilmek için İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasından sizi son model lüx vip araçlarımızla transfer edebiliriz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için ☎ 05320131206 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.

Ödemeyi Kredi Kartı ile Yapabilir miyiz ve Taksitle ödeyebilir miyiz?

Tüm kredi kartlarına tek çekim veya taksitle ödeme seçeneği sunuyoruz.

Organizasyona arkadaşlarımızı da getirebilir miyiz?

Paketlerde belirtilen kişi sayı sınırını dikkatle incelemenizi öneririz ya da bizi ☎ 05320131206 numaralı hattımızdan arayarak daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

Neden sizi tercih etmeliyiz ve Neden Evlilik Teklifi Organizasyonunda en iyisi DerYat Kiralama?

Deryachting diğer adıyla DerYat Kiralama size ayrıcalıklı hizmetler sunan denizcilik sektörünün organizasyon kanadında hizmet vermektedir. Kaptanları keyifli, güvenli ve profesyonel hizmet alabilmeniz için eğitilmiş ve tüm yetenekleri bu alanlarda geliştirilmiştir. Misafirlerine beklentilerinin de ötesinde hizmet veren Deryachting kalite, güvenlik ve mutluluk kavramlarından asla vazgeçmez. Misafirleri özeldir ve DerYat Kiralama ile tanıştıkları andan itibaren unutulmaz bir deneyim yaşarlar. Güler yüzlü çalışanları ile tüm misafirlerinin isteklerini kusursuz bir şekilde sağlar. İş ortaklarını en prestijliler arasından seçer. Teknolojiyi yakından takip eder ve sürprizleriyle organizasyonlarınızı unutulmaz anlara dönüştürür.

Evlenme teklifi yapacağımız masanın dizaynında istediğimiz değişiklikleri yapabilir miyiz?

Bize hangi rengi sevdiğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın. Mimarlarımız sizin için en iyi seçimleri ve konsept seçeneklerini sunuyorlar.

Evlilik Yıldönümü Organizasyonu planladığım alanı önceden görebilir miyim?

Haftanın her günü bizi ziyaret edebilir, yatlarımızı görebilir, bizlerle tanışabilirsiniz.

Rezervasyon talebimizi oluşturmamıza rağmen tarih değişikliği yapabilir miyiz?

Tarih ve saatinizden emin olmadığınız sürece rezervasyon yaptırmamanızı öneririz. Geçerli sebepler dahilinde rezervasyon gün ve saatinize 7 gün kala bize bilgi vermeniz durumunda ön ödemeniz yanmayacak ve erteleme talebiniz olumlu yanıtlanacaktır.

Doğum günü organizasyonu yapacağımız masanın dizaynında istediğimiz değişiklikleri yapabilir miyiz?

Bize hangi rengi sevdiğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın. Mimarlarımız sizin için en iyi seçimleri ve konsept seçeneklerini sunuyorlar.

Neden sizi tercih etmeliyiz ve Neden Evlilik Yıldönümü Organizasyonunda en iyisi DerYat Kiralama?

Deryachting diğer adıyla DerYat Kiralama size ayrıcalıklı hizmetler sunan denizcilik sektörünün organizasyon kanadında hizmet vermektedir. Kaptanları keyifli, güvenli ve profesyonel hizmet alabilmeniz için eğitilmiş ve tüm yetenekleri bu alanlarda geliştirilmiştir. Misafirlerine beklentilerinin de ötesinde hizmet veren Deryachting kalite güvenlik ve mutluluk kavramlarından asla vazgeçmez. Misafirleri özeldir ve DerYat Kiralama ile tanıştıkları andan itibaren unutulmaz bir deneyim yaşarlar güler yüzlü çalışanları ile tüm misafirlerinin isteklerini kusursuz bir şekilde sağlar.
İş ortaklarını en prestijliler arasından seçer. Teknolojiyi yakından takip eder ve sürprizleriyle organizasyonlarınızı unutulmaz anlara dönüştürür.

Google Yorumları

5.0

Based on 66 reviews
Misafirlerimizin Yorumları
Alper Daloğlu
Yorum Tarihi :19.03.2020

İnanılmazsınız gerçekten aşırı memnun kaldım hayatım boyunca unutamacağım günler arasın da yerinizi aldınız herşey için sonsuz teşekkürler.

Ali Taş
Yorum Tarihi :21.02.2020

Muhteşemsiniz böyle mükemmel bir hizmet için çok teşekkür ederim size minnettarım...

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir