Hemen AraWhatsApp
Evlilik Teklifi Organizasyonu - Der Yat Kiralama -Deryachting

Evlilik Teklifi Organizasyonu ve Fiyatları

Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

 Fırsat PaketiStandart PaketVip Paket
 Süre
Süre40 Dakika1 Saat1.30 Saat
 Fiyat
Fiyat
849 TL
1049 TL
1549 TL
 Avantajlar
AvantajlarProfesyonel Fotoğraf, Video ve Çiçek Buketi Hediye / Kredi Kartılarına 8 Taksit
Fiyatlarımıza ait tüm detaylar için tıklayın.

En İlginç Evlilik Teklifi Organizasyonları

Tanıtım videomuzu hemen izleyebilir ya da metni okumaya devam edebilirsiniz


Evlenme teklifi yapmak için bir araştırma yapıyorsunuz demek. Size rüya gibi bir evlenme teklifi için en doğru adreste olduğunuzu söylemeliyiz. Der Yat Kiralama olarak kurulduğumuz günden bu güne kadar bine yakın İstanbul da evlenme teklifi organizasyonunda çiftlerimizin hemen yanı başında zevkle onlara hizmet vermekten gurur duyduk.
İlk Bahar Heyecanı
Yine tüm güzelliği ile bahar geldi kapımıza dayandı. Güneşin içimizi ısıttığı, yüreğimizin kıpır kıpır olduğu günler çok yakınımızda.
İlk bahar demek aşk demek, sevgi demek gençlik demek. Doğanın canlanması ile içimizde tarif edemeyeceğimiz bir çok güzelliğin yaşandığı günler demek.
Baharda sevmek güzel olduğu kadar özlemek de bir o kadar güzeldir. Ancak belli ki siz artık hayatınızı birleştirmeye ve özlemeye son vermeye karar vermişsiniz. Bizler ise sizin “Evet” cevabını ondan duymanız için yapacağınız evlenme teklifinin tüm organizasyonunu yapmaya hazırız.

En Özel Evlilik Teklifi Organizasyonları

Evlilik Teklifi için planlanan organizasyonlar, hayatınızın kalan kısmını paylaşmaya karar verdiğiniz kişi ve sizin için en özel olması gereken bu yoldaki ilk adım dır. İşte bu dediğiniz, birlikte bir ömür geçirmek için yola çıkmaya hazırlandığınız kişiyle yaşayacağınız muhteşem an. Her kadın bu anın hayal dahi edemeyeceği farklılıkta ve asla unutamayacağı güzellikte olmasını ister. Siz fikirlerinizi ve beklentilerinizi bizimle paylaşın bizde size özel sürpriz ve içeriklerle hayallerinizi yat konseptimize uyarlayalım. Sürpriz evlenme teklifinizi İlk bahar tazeliğinde hayata geçirelim.
Evet Cevabını Almadan Önce!
İşte bu dediğiniz ve yol arkadaşı seçtiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirmek istiyorsunuz. Duymak istediğiniz cevap coşku dolu bir EVET! Bu özel anı yaşarken , başbaşa adeta ev ortamındaki huzuru aratmayacak bir ortamda diz çöküp yüzüğü uzattığınızda, rüya gibi bir teklifle beklediğiniz cevabı alırken unutulmaz bir anı yüreklerinize kaydetmiş olacaksınız.

Evlenme Teklifi Organizasyonunun Olmazsa Olmazları;

Mahremiyet ve Gizlilik;
Her şeyden önce mahremiyet ve gizliliğin en önem verdiğimiz konuların başında geldiğini söylemeliyiz. Çünkü, biliyoruz ki duyguları dile getirmek oldukça zor bir iştir ve hayatınızın en önemli anında onun gözünün içine bakıp “Benimle evlenir misin?” dediğinizde her şeyin yolunda gideceğinden emin olmanız gerekir. Hem o anda başbaşa olmalısınız hem de arkanızda bu organizasyonun tüm süreçlerini sizin için mükemmel bir şekilde yürütülmesini sağlayacak ekibin desteğini de tam yanınızda hissetmelisiniz.
Organizasyon;
Evlenme teklifi için bir organizasyon yapılacak ise sürecin en iyi şekilde yönetilmesi çok önemlidir. Neyin ne zaman yapılacağı, şarkınızın ne zaman çalınacağı, volkan gösterisi, havai fişek, çiçek takdimi vs. Her şey tam zamanında ve planlandığı gibi olmalıdır. Bu ise tecrübe ve uzmanlık gerektirir.
Kaliteli Hizmet;
Bir önemli kriter ise kalite ve hizmetin kusursuz olmasıdır. Bizler masa düzeninden, renk seçimine, kullanacağınız ve dokunacağınız her şeyin birinci kalite olmasına ve hizmetimizin kusursuz olmasına çok önem vermekteyiz. Yatlarımız segmentlerinin en iyi yatlarıdır. Personelimiz ise kesinlikle eğitimli ve uzman ekiplerden oluşmaktadır.

İstanbul'da Yatta Evlilik Teklifi

Hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz ve bir ömür birlikte yaşamayı, yaşlanmayı istediğiniz en değerli varlığınız ile unutulmaz anlarınızı neden bir rüyaya çevirmeyesiniz?Bazı anılar yıllar sonra hayatın zorlukları ile boğuşurken sizi yeniden hayata bağlar. Evlenme teklifi de kuşkusuz bu en önemli anlardan, anılardan birisidir. Hani içiniz daralır, zor bir gün geçirmişsinizdir, herşeyin kötü gittiği bir dönemde radyoda çalan bir şarkıda yada uzun zamandır duymadığınız bir dost sesinde en güzel anılarınıza gidiverirsiniz ve o anda her şey silinir,sadece o güzel günlerin hatırası canlanır aklınızda. İşte muhteşem evlilik teklifleri de tam olarak böyle bir anı olmalıdır.
Neden Bir Yatta Evlenme Teklifi Etmeliyim Mi Diyorsunuz?
İstanbul'un eşsiz güzelliği ve görkemli manzarasında yat ile gezerken yapılan evlenme teklifleri, kesinlikle en ihtişamlı evlilik teklifleri listesinin başlarında yer alıyor.En iyi evlenme teklifi organizasyonu profesyonel ekiple planlanarak ortak bir çalışma sonucu ortaya çıkar. İstanbul'da evlilik teklifi organizasyonu kişiye özel dokunuşlarla hazırladığımız, en ince ayrıntısına kadar özenle dizayn edilmiş bu anı unutulmaz kılmak Der Yat kiralama ile mümkün. Evlilik teklifi organizasyonu İstanbul içinde yapılacaksa, kaldı ki Dünyanın incisi İstanbulda evlenme teklif edilecek en iyi seçim de İstanbul Marmara denizde lüks bir vip yat olacaktır kuşkusuz.
Herkesin gözü üzerinizdeyken, kalabalık bir mekanda işler tam da istediğiniz gibi olmayabilir. Üstelik her şey size özel de olmayacak. Tabi bu anların fotoğraflanmasını isterseniz garsonlardan da destek almak pek de hoş olmasa gerek. Fotoğraf galerisini incelediğinizde ne kadar haklı olduğumuzu görebilirsiniz. Baş başa kaldığınız Vip lüks bir yatta, kırmızı bir halı üzerinde adeta peri masallarındaki gibi, ışıklı yolda kendinizi kaybedeceksiniz, üstelik sizin için her şey düşünülmüş harika bir masanın başında, tam da sizin şarkınız alttan alttan çalarken o günün ve hatta o günden sonraki tüm hayatınızın en önemli sorusunu sorabilirsiniz. Evlilik teklifi organizasyonları esnasında her şeyin istediğiniz gibi olması için profesyonel ekibimiz sizin için her şeyi düşünmüş ve tam vaktinde gerekenleri yapmak için yatın alt salonunda sizin talimatlarınızı bekliyor olacak.

Der Yat ile Hayallerinize Açılın!

Der Yat kiralama enteresan ve özel bir evlilik teklifini İstanbul'da yapmak isteyen herkese hizmet vermektedir. Sürpriz evlilik teklifi organizasyonunu İstanbul içerisinde yapabileceğiniz en doğru adres Der Yat Kiralama sizlere hizmet vermek için telefonunuzu bekliyor olacak.
Nasıl Bir Evlilik Teklifi Organizasyonu Sizi Bekliyor?
Her şeyden önce sevgilinizin, sürpriz bir evlilik teklifi alacağı bir gün olduğunu anlamaması için önceden her şeyini sizinle planlamış olacağız. Zaten gerisini bu konuda deneyimli ekibimiz halledecek. Sizin sadece yüzüğünüzü yanınıza alıp sevgilinizle önceden planlanan yerde olmanız yeterli olacak. Sonrası rüya gibi bir gün ve ömür boyu unutulmaz bir an olarak hatıralarınızda en baş köşeye yerleşiverecek. Üstelik ikinci bayan kaptanımızı 0530 774 21 39 numaralı hattan aradığınızda tüm süreçte sizin emrinizde olacak ve her şeyin tam zamanında ve mükemmel olarak gerçekleşmesini sağlayacak. Görkemli bir sandık içinde evlilik teklifi mesajınız, fonda sizin şarkınız, tam zamanında patlayan volkan gösterisi, masada sınırsız çerez ve içecek, cipsler çikolatalar, kurabiyeler dilerseniz harika bir yemek, gelin duvağından prenses tacına, papyondan pelerinlere kadar ne isterseniz emrinizde. Evlenme teklifi organizasyonu fiyatları için internet sitemizde sizin için hazırladığımız paketlere göz atabilirsiniz. Hazırladığımız paket ve evlenme teklifi organizasyonu fiyatları içerisinden size en uygununu tercih ederek muhteşem evlilik teklifleri içinden sizin için en unutulmaz olanını gerçekleştirebilirsiniz. Artık söz sizde ve teklif etmek için her her şey hazır…Fiyatlarımızı merak ediyorsanız hemen tıklayın.

Yatta Evlilik Teklifi Fikri Size Sıcak Gelmedi Mi?

Unutmayın ki İstanbul her mevsim çok güzeldir. Hele bahar ayında İstanbul bir başka güzeldir. Bir gelin gibi süslenir İstanbul ilk bahar ayında. Tarihi moda iskelesi, Kalamış, Fenerbahçe, Dalyan Kulüp, Büyük Kulüp, Fenerbahçe Galatasaray tesisleri veya kız kulesi Hele gecesi ayrı gündüzü ayrı mükemmel bir panoramik görüntüye sahiptir. Üstelik yatlarımız en iyi evlilik teklifleri için tam donanımlı çok lüks vip yatlardır. İstanbul’un dünyayı kıskandıran panoramik manzarası eşliğinde sevgilinizle baş başa kalabilirsiniz. Hangi mevsim olursa olsun en iyi evlilik teklifleri organizasyonu İstanbul ve eşsiz boğaz manzarası eşliğinde yapılandır...
Sürpriz Evlilik Yıldönümü Organizasyonları Da Der Yat’da!
Der Yat Kiralama sadece evlilik teklifi organizasyonları planlamıyor. Evlilik yıldönümünüz içinde muhteşem organizasyonlara imza atıyor. İstanbul’da evlilik teklifi yapmak isteyen damat adaylarımızın yanı sıra evliliklerinin yıldönümünü unutulmaz anlarla taçlandırmak isteyen kadın ve erkeklere de harika organizasyonlar için yardımcı oluyoruz. En iyi evlilik teklifleri ve en iyi evlilik yıldönümü organizasyonları için en doğru adres kesinlikle Der Yat kiralamadır.

Kampanyalı Fiyatlar

Evlilik Teklifi Organizasyonunda Kampanya!!! Üstelik Kredi Kartlarına 8 Taksit!
Fırsat Paketiİdeal PaketVip Paket
İster Nakit İster Kredi Kartı ile öde
849 TL
Üstelik Kredi Kartlarına 8 Taksit!
Profesyonel Fotoğraf, Video ve Çiçek Buketi Hediye
(Kampanya süre ile sınırlıdır)
İster Nakit İster Kredi Kartı ile öde
1049 TL
Üstelik Kredi Kartlarına 8 Taksit!
Profesyonel Fotoğraf, Video ve Çiçek Buketi Hediye
(Kampanya süre ile sınırlıdır)
İster Nakit İster Kredi Kartı ile öde
1549 TL
Üstelik Kredi Kartlarına 8 Taksit!
Profesyonel Fotoğraf, Video Çekimi ve Çiçek Buketi Hediye
(Kampanya süre ile sınırlıdır)
Süre
Süre40 Dakika1 Saat1,30 Saat
Ücretsiz Toplam Kişi
Ücretsiz Toplam Kişi4 Kişi4 Kişi4 Kişi
Başlangıç Yeri
Başlangıç YeriKadıköy Setur Kalamış Marina
Teklif Güzergahı
Teklif GüzergahıTarihi Moda İskelesi / Kadıköy / Büyük KulüpTarihi Moda İskelesi / Kadıköy / Büyük KulüpKız Kulesi / Üsküdar / Kadıköy / Tarihi Moda İskelesi
Hizmetler
Hizmetler1 - Senaryolu Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonu karşılaması (Bay Kaptanımızın sizi eski bir tanıdığı gibi karşılayıp Teklif Alanına davet etmesi…)
2- İskeleden başlayan bir serüven, fener kulpları çiçeklerle ve mumlarla süslenmiş kırmızı halı eşliğinde Deryachting'in romantik yatına giriş
3 - Sizin seçtiğiniz teklif anı müziği ile başlangıç ve seçiminize göre devam eden müzik ziyafeti
4 - Görkemli bir sandık içerisinde evlilik teklifi mesajı içeren unutulmaz notlar ile yüzüğünüzün sunumu
5 - Volkan gösterisi
6 - Sınırsız Meşrubat ve 1 Şişe şarap ( Kırmızı, Beyaz, Rose Şarap Seçenekleri...)
7 - Sınırsız Çerez tabağı, Cips, Muhteşem çikolatalar, Şekerlemeler, Peynir ve Meyve tabakları
8 - Size özel muhteşem masa süslemeleri
9 - Sizin için hazırladığımız özel aksesuarlarla (Gelin duvağı, Taç, Papyon, Maskeler, Pelerinler vb.) Profesyonel Fotoğraf, Video Çekimi ve Çiçek Buketi Hediye!
10 - Organizasyon alanında bulunduğunuz sürece sigortası güvencesi


Fiyata dahil olmayan ekstralar
Yemek Tercih Ederseniz Kalamış Develi Restaurant farkı ile (Kişi başı) 75 TL
Pasta, Balon Süsleme, Havai fişek, Müzisyen (Keman veya Gitar) Vip Transfer Özel Araçlarla Organizasyon alanına ulaşım ve diğer hayal ettiğiniz tüm ekstralar ile ilgili bilgi alınız.

Sıkça Sorulan Sorular

İstemiş olduğunuz ekstralar dışında, her hangi bir ücret asla ödemezsiniz!
 

Çok önemli! mutlaka sorgulayın!!!
Yatlarımız çift motora sahip ve vip yatlardır, Tüm güvenlik teçhizatları ve size ait seyahat sigortanız bulunmaktadır.

Sizin için uygun olan günü ve saati netleştirdikten sonra hemen rezervasyon yaptırmanızı öneririz, keza size yerimiz yok demek bizi çok üzer.

Asla etkilenmezsiniz! Kar/Yağmur/Fırtına dinlemeden, Adeta bir ev ortamının sıcaklığında huzuru bulacaksınız.
Çünkü Der Yat Kiralamanın tüm yatlarında ısıtma sistemleri mükemmeldir.

Haftanın Hergünü bizi ziyaret edebilir yatlarımızı görebilir bizlerle tanışabilirsiniz.

Tabiki seçebilirsiniz. Lütfen bize belirlediğiniz gün ve saatle ilgili müsaitlik sorun ve rezervasyonuzu gün ve saatinizden eminseniz hemen rezervasyon yaptırmanızı öneririz size belirlediğiniz zaman dilimi için müsait değiliz demeyi asla istemeyiz.

Haftanın Hergünü bizi ziyaret edebilir yatlarımızı görebilir bizlerle tanışabilirsiniz.

Planlanıdığınız organizasyon hayatınızın en önemli anılarından biri olacak kuşkusuz ve geç kalmamalısınız, Trafik vs. gibi konuları göz önünde bulundurmanızı rica eder organizasyon alanına yakın yerlerde vakit geçirmenizi öneriririz, o gün bizde en az sizler kadar hassas olacağız, Sizden sonra gelen rezervasyonlar olduğunu bilmenizi ve hassas davranmanızı rica ederiz.

Rezervasyonunuzu iptal etme durumunuzda ön ödemeniz geri iade edilemez.

Ön ödemenizi yaptınız ve  rezervasyonunuzu tamamladıysanız, kalan ödemenizi organizasyonunuz esnasında yapabilirsiniz.

Tüm kredi kartlarına tek çekim veya 8 taksite kadar ödeme seçeneği sunuyoruz.

Deryachting diğer adıyla Der Yat Kiralama size ayrıcalıklı hizmetler sunan denizcilik sektörünün organizasyon kanadın da hizmet vermektedir. Kaptanları keyifli, güvenli ve profesyonel hizmet alabilmeniz için eğitilmiş ve tüm yetenekleri bu alanlar da geliştirilmiştir.

misafirlerine beklentilerinin de ötesinde hizmet veren Deryachting kalite güvenlik ve mutluluk kavramlarından asla vazgeçmez. Misafirleri özeldir ve Der Yat Kiralama ile tanıştıkları andan itibaren unutulmaz bir deneyim yaşarlar güler yüzlü çalışanları ile tüm misafirlerinin isteklerini kusursuz bir şekilde sağlar.

İş ortaklarını en prestijliler arasından seçer, Teknolojiyi yakından takip eder ve sürprizleriyle organizasyonlarınızı unutulmaz anlara dönüştürür.

Bize hangi rengi sevdiğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın mimarlarımız sizin için en iyi seçimleri ve konsept seçeneklerini sunuyorlar.

Deryachting diğer adıyla Der Yat Kiralama sizin için tüm detayları organize edebilecek bilgi, birikim ve tecrübeye sahiptir.

Çünkü; Deryachting İş ortaklarını en prestijliler arasından seçer, Teknolojiyi yakından takip eder ve sürprizleriyle organizasyonlarınızı unutulmaz anlara dönüştürür. Deryachting denizin üstünde gerçekleşmesini istediğiniz tüm organizasyonlarınızı hizmet kalitesiyle zirveye ulaştırmak için var.