İstanbul Boğazında Evlilik Yıldönümü

Tüm Kredi Kartlarına 3 Taksit ile ödeme imkanı!

Hologram Gösterisi, Prof. Fotoğraf ve Video Çekimi, Üstelik Çiçeğiniz veya Pastanız da Hediye!

Evlilik Yıldönümü Organizasyonu

MUHTEŞEM KAMPANYA Kredi Kartlarına Taksit! 3D Show animasyonlar 3D Havai fişek gösterileriyle Türkiye'de bir ilk Hologram Gösterisi HEDİYE!
Hava şartları organizasyonlarınızı etkilemez. Deryachting'de inanılmaz bir deneyim yaşamak için paketlerimizi inceleyin

FIRSAT PAKETİ

999 TL

Süre: 40 Dk.
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı

İDEAL PAKET

1199 TL

Süre: 1 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı

VİP PAKET

1699 TL

Süre: 1,30 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı, Kız Kulesi

VIP PLUS PAKET

2399 TL

Süre: 2 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı, Kız Kulesi

PREMIUM PAKET

2999 TL

Süre: 2,30 Saat
Kutlama Yeri
İstanbul Boğazı, Kız Kulesi

Peki Neler Dahil?
(Paketler arasında hizmet farkı yoktur, yalnızca yat seyir süreleri ve sürelere bağlı güzergah farkları vardır.)

1- Senaryolu Sürpriz Karşılama
2- Yat Masa Süsleme
3- Vip Kokteyl
4- Sınırsız Soft İçecek 1 Şişe Şarap
5- Hologram Gösterisi 3D Havai Fişek
6- Volkan Gösterisi (Soğuk Ateş)
7- Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi
8- Gümüş Madalyonda Yüzük, Takı veya Hediyenizin Sunumu
9- Müzik Ziyafeti
10- Çiçek Buketi veya Pastanız
11- Seyahat Sigortası

Paketlere Ek Olarak Alabilecekleriniz

250 TL

Kokteyl İkramlı Şampanya Patlatma Sunumu( Karşılama da veya Kutlama esnasında)

250 TL

İsimlerinizin veya Baş Harflerinin Yazıldığı Kalplerle Dolu Balon Süsleme

150 TL

Et ve Balık Menüsü ile Yemek Hizmeti (Kişi Başı)

300 TL

Boğaz Köprüsünde Lazer Gösterisi

1500 TL

Sertifika Pırlanta Tektaş (0.10 ct ve üzeri)

(Fiyat Alınız)

Pakete Dahildir; Fakat Size Özel bir tasarım İstiyorsanız (Pasta veya Çiçek Buketi)

(Fiyat Alınız)

VIP Özel Tasarım Araçlarla Tek Yön veya Çift Yön Konforlu Şöförlü Lüx Transfer

(Fiyat Alınız)

Anlaşmalı Otellerimizde Konaklama

(Fiyat Alınız)

Keman, Gitar veya Fasıl Ekibi vb. ile Müzisyen Hizmeti ve Muhteşem bir Müzik Ziyafeti

Evlilik Yıldönümü Organizasyonu

Eğer Dünyaya son kez bakma Şansın Var deseler, İstanbula Bakardım...
-Lamartine.

MUHTEŞEM KAMPANYA

Boğazda sevdiğinize muhteşem bir sürpriz yapmak isteyene yatta evlilik yıl dönümü. Bu romantik tur organizasyonu için İstanbul Boğazında harika bir manzara ve 3 Boyutlu Hologram ya da Lazer gösterisi Showlar eşliğinde güzel bir gün geçirebilmeniz için Deryachting Yat Kiralama'dan Beğendiğiniz Paketi Alabilirsiniz… Üstelik kusursuz ısıtma sistemlerimiz ile şömine başında kar, yağmur ve soğuktan etkilenemeden muhteşem bir organizasyon yaşayacaksınız.

Sizin sadece eşinizi yanınıza almanız yeterli, Birlikte nice güzel günlere…

Tanıtım Filmimizi İzleyebilirsiniz…

Detayları okumak için başlıklara tıklayabilirsiniz.

Eşinize Sürpriz Evlilik Yıl Dönümü Kutlaması!

İki bedende tek kişi olmak nedir? Aynı yastığa yıllarca baş koyup üzüntüyü, kederi, mutluluğu ve sevinci hep birlikte yaşamak? Bunları tam anlamıyla ömrünüzün sonuna kadar yaşayabileceğiniz tek bir kişi var o da kıymetli eşiniz. O her şeyin en güzeline layık ve unutulmaz bir yıl dönümü kutlamasını hak ediyor. 

Hayatın İçinden Anlamlı Bir Hediye

Eğer böyle eşsiz bir evlilik yıl dönümü organizasyonu arayışındaysanız bunu ufak bir tekne gezintisinin ardından denizin ortasında kutlamak emin olun sizin için çok farklı olacak. Her şeyden evvel kalabalıktan uzaklaşıp birbirinizi dinleme şansı bulacak birbirinizin gözlerine bakarak o hafif dalgada dans eden teknenin ritmine ayak uydurup geçen yılları ve sevdiğiniz kişiyi daha yakından seveceksiniz. Hayat bir hediyeyse bu evlilik yıl dönümü organizasyonu da bu hediyeden bir parça olsun eşinize. 

Yıllarca Unutulmayacak Bir Anı Kalsın

Bir yılı daha geride bırakırken size o anın mutluluğu, yıllarca unutulmayacak bir anı kalsın. Eşiniz, dostunuz, en yakın arkadaşınız hatta tek sırdaşınız olan hayat arkadaşınıza yaşattığınız şaşırtıcı organizasyon ikiniz için de daha anlamlı olacak. Bu yıl dönümü organizasyonuna farklı bir görsel şölen yaşatmak, aşkınızı 3 Boyutlu yazmak için Deryachting Yat Kiralama olarak hizmetinizdeyiz.

Eşinize yapmayı planladığınız evlilik yıl dönümü organizasyon fikirleri arasında en eğlencelisi, lüks teknede, denizin orasında 2 kişilik yemek eşliğinde gerçekleşecek evlilik yıl dönümü kutlaması olacaktır. Sizin için hazırlayacağımız evlilik yıl dönümü turları içinden dilediğiniz evlilik yıl dönümü gezisi paketini seçerek eşinizin en güzel anlarından birini unutulmaz kılabilirsiniz. Özellikle hologram teknolojisi ile 3 boyutlu evlilik yıl dönümü organizasyonu hayalini kurunca… Öyleyse Deryachting’in görsel şölenine hazır olun. Çünkü 3 boyutlu hologram cihazımız sayesinde artık aşkınızı 3 Boyutlu yazacağız.

Fiyatına gelince bazı şeyler paha biçilemez ancak size en uygun paketi bulacağınıza eminiz. Paketleri ve fiyatlarımızı inceleyin. Unutmayın ki böyle bir evlilik yıl dönümü organizasyonu hayatınızda en azından bir kere bile olsa yaşamanız gereken bir deneyim. 

Bu Evlilik Yıl Dönümünüzde Eşinizi Şaşırtın

Özel günlerin önemli anları hafızalarımızda her zaman yer eder. Öyle özel günler vardır ki ömrünüz boyu o yaşanan lezzetler sizi ayakta tutar, evliliğinizin temellerini oluşturur. Evlilik yıl dönümü kutlaması da böyle önemli ve özel bir gündür işte.

Bir çiçek ile de sade bir şekilde mutlu edebilirsiniz eşinizi, evlilik yıl dönümünüzü kutlayabilirsiniz elbette. Fakat gelin bu sefer eşiniz için en güzel olabilecek bir evlilik yıl dönümü organizasyonu hazırlayarak şaşırtın eşinizi. Bu yıl dönümünüzü unutulmaz yapın, bir sürpriz yapın. Gelin yatta baş başa muhteşem bir yıl dönümü kutlaması geçirin. 

Bu özel gününüzü çok farklı ve görsel şölenler eşliğinde geçirmenizi sağlayacak olan hologramla 3 boyutlu evlilik yıl dönümü organizasyonu eşinize masalsı anlar yaşatacak. İsterseniz eşinizin ve sizin isminiz ister kalpler ister aşk cümleleriniz yer alacak. Hem harika bir evlilik yıl dönümü ile bu yıl unutulmaz olacak, hem de son teknolojiye Deryachting Yat Kiralama ile ayak uydurmuş olacaksınız.

Bu sene evlilik yıl dönümünüzde, teknede evlilik yıl dönümü gezisini seçerek sizin için ayarlayacağımız teknede 2 kişilik yemek eşliğinde, şömine başında sıcacık anlarla şahane bir şekilde geride bıraktığınız yıllarınızın en güzel anısını geleceğinize, gelecekteki anılarınıza kaydedin.

Yatta Evlilik Yıl Dönümü Fiyatları

Deryachting Yat Kiralama evlilik yıl dönümü organizasyonlarının yanında yatta romantik turlar ve yatta romantik doğum günü organizasyonları ile profesyonel hizmet kalitesi ile ön plana çıkan bir firma. Ancak bu sebeple Evlilik Yıl Dönümü Yat Kiralama Fiyatları sizi korkutmasın. Çünkü Deryachting Yat Kiralama, herkesin bütçesine uygun şekilde evlilik yıl dönümü turları paketleri hazırlıyor.

Deryachting Yat Kiralama olarak ihtiyacınıza uygun şekilde hazırladığımız evlilik yıl dönümü yat kiralama fiyatları opsiyonlarından dilediğinizi seçerek bizimle irtibata geçebilirsiniz. Size en uygun evlilik teklifi turları içerisinden evlilik yıl dönümü kutlama fikirleri ile hem eşinizin hem de sizin bu muhteşem gecesini unutulmaz yapabilirsiniz. Tek yapmanız gerek yıl dönümü organizasyon fikirleri için bizimle iletişime geçmeniz. İster evlilik yıl dönümü gezisi ister evlilik yıl dönümü turları, isterseniz teknede 2 kişilik yemek opsiyonlarımızı seçin hiç fark etmez. Size sunacağımız fikirler arasından seçiminizi yaparak eşinize müthiş bir teknede evlilik yıl dönümü kutlaması yaşatabilirsiniz. 

Hologram teknolojili kutlama da yanında!

Lüks Restoran ve Yat Bir Arada! Hologram teknolojili kutlama da yanında!
İstanbul Boğazında harika bir manzara ve 3 Boyutlu Hologram ya da Lazer gösterisi Showlar eşliğinde, eşinizle muhteşem bir evlilik yıl dönümü kutlamak için Deryachting Yat Kiralama’dan yat kiralamanız yeterli…

Sürprizleriyle evlilik yıl dönümü organizasyonlarınızı unutulmaz anlara dönüştüren Deryachting, denizin üstünde gerçekleşmesini istediğiniz tüm organizasyonlarınızda kaliteli bir hizmet sunacak.

Çiftler için evlendikten sonra daha da önemli bir ihtiyaca dönüşen organizasyonlar, baş başa yemekler, sürprizler, yıl dönümlerinizde yapılan etkinlikler birlikte daha güzel günler için zemin hazırlıyor. Üstelik hava şartlarından etkilenmeden şömine başında sıcacık anlar yaşayacaksınız.

3 Boyutlu Evlilik Yıl Dönümü Organizasyonunuz Unutulmaz Olacak!

Evlilik Yıldönümü Organizasyonu Galerisi

Evlilik Teklifi

Evlilik Yıl Dönümü

Romantik Doğum Günü

Güneşli Gün Sayısı

Evlilik Yıldönümü Organizasyonu

Evlilik yıldönümü, evli çiftlerin her yıl kutladıkları özel günlerden birisidir. Bu özel günün unutulmaması ve kutlanması gerekir. Kadınlar genellikle eşlerinden bu özel güne yakışan özel ve romantik sürprizler bekler. Romantik evlilik yıldönümü denilince akla Deryachting gelir. 

Deryachting, sahip olduğu vizyon ile, en özel anları unutulmaz ve kusursuz kılmayı hedefler. Düşünme aşamasından uygulama aşamasına kadar her aşama, Deryat Kiralama’nın uzman ekibi tarafından en ince ayrıntısına kadar planlanıyor. Klasik evlilik yıldönümü kutlamaları Deryat Kiralama ile adeta bir şölene dönüşüyor. Bizimle beraber planlama yapıldığında, romantik evlilik yıl dönümü kutlamak, her yıl yapılması heyecanla beklenen bir klasik halini alır. 

Kadın ya da erkek olun. Hiç fark etmez. Eğer siz de eşinizi mutlu etmek ona İstanbul Boğazı’nda evlilik yıldönümü sürprizi yapmak isterseniz tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Bizimle ileitşime geçerek eşinizin, boğazda evlilik yıldönümü hayalini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede evlilik yıldönümünüzde, hem eşinize hem de kendinize unutulmaz bir anı bırakmış olursunuz.

İstanbul Boğazında Evlilik Yıldönümü

İstanbul Boğazı, burada yaşayan-yaşamayan herkesin en sevdiği yerlerden biridir. Bu sebepten de, burada özel bir an yaşamayı herkes ister ve hayalini kurar. Özellikle de evlilik yıldönümü organizasyonu. Boğazın samimi atmosferinde kutlanmış bir evlilik yıldönümü organizasyonu, her kadının ayaklarını yerden keser. Bir hayal edin. Başbaşa romantik bir akşam, bir yatta boğazda tur atıyorsunuz. Üstelik de evlilik yıldönümünüzde. Ne kadar harika olur değil mi?

Yatta evlilik yıldönümü harika olduğu kadar zor gerçekleştirilen bir kutlama türü. Mutlaka bir profesyonelle çalışmak gerekir. Yatta evlilik yıldönümü organizasyonunun her aşaması, her detayı, her anı kusursuz şekilde planlanmalı ve bir aksilik çıkmaması için ekstra özen ve çaba gösterilmelidir. Deryachting tüm bu çabayı gösterip, oluşabilecek bütün aksiliklerin üstesinden gelerek, o harika geceyi organize etmeye hazır.

Deryachting İstanbul Boğazı’nda evlilik yıldönümü organizasyonu deyince akla ilk gelen markadır. Denizde, lüks bir yat ile keyif yaparken, evlilik yıldönümünüzü kutlayabilir, mehtabın ve yıldızların keyfini çıkarabilirsiniz. Harika bir planlama ile tasarlanmış kusursuz bir gecenin ardından, eşiniz gözlerinizin içine ilk günkü aşk ve heyecanla bakacak. Emin olabilirsiniz. İddia ediyoruz ki, Boğazda evlilik yıldönümü kutlaması, eşinizi size tekrar aşık ettirecek. Deryachting ailesi olarak söyleyebiliriz ki, lüks yatlarımızda yapılan romantik evlilik yıldönümü organizasyonlarının ardından, çiftlerimizin gözünde gördüğümüz o ışıltıdan besleniyoruz.

Romantik Evlilik Yıldönümü

Her yıl evlilik yıldönümü kutlamak kimi zaman zor yada meşakkatli bir durum gibi gelebilir. Böyle düşünenlerin bir nebze haklılık payı var. Öyle ki, tek başına bir organizasyon yapmak, bir kutlama planlamak ya da romantik bir sürpriz yapmak oldukça zor. En ufak detaylara kadar düşünmek, kusursuz olması için ufak planlar yapmak, müziği ayarlamak, yemekleri düşünmek, servisi planlamak adeta düşündükçe içine daha çok girilen bir durum halini alıyor. Deryat Kiralama, bütün bu karmaşık gibi duran detayları sizin için planlıyor. Siz sadece eşinizi alarak yata geliyor ve yatta evlilik yıldönümüz gecenizin keyfini çıkarıyorsunuz.

İstanbul Boğazı’nda evlilik yıldönümü kutlaması ile eşinizi şaşırtabilirsiniz. Siz evlilik yıldönümünüzü kutlarken, gökyüzü, 3D hologram havai fişek kutlamasıyla eşiniz için aydınlanacak. Böylece, boğazda evlilik yıldönümü kutlamanız İstanbul’un her noktasından görülerek sadece eşinizi değil havai fişek gösterisini izleyenleri de hayran bırakacak. Siz de Deryat Kiralama ile iletişime geçerek, unutulmaz ve romantik evlilik yıldönümü organizasyonu yapabilir, eşinizin ayağını yerden kesebilirsiniz.

Deryachting Farkı

İster küçük bir organizasyon planlayın ister kalabalık ve dillere destan bir organizasyon. Siz ne hayal ederseniz biz Deryat Kiralama olarak gerçekleştiriyoruz. Birbirinden güzel yat seçeneklerimizle eşinize ve size unutamayacağınız bir evlilik yıldönümü hazırlıyoruz. En ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş muhteşem bir evlilik yıldönümü kimi mutlu etmez ki? Boğazın benzersiz atmosferinde eşinizi mutluluktan göklere çıkarmak isteyenlerdenseniz doğru yerdesiniz.

Deryachting Kiralama, eşsiz bir evlenme yıldönümünün en doğru adresidir. Yatta yapılacak her evlilik yıldönümü özeldir. Deryat Kiralama ile yapılan yatta evlilik yıldönümü ise eşsizdir. Uzman ekibimiz ile tanıştığınızda farkı hemen anlayacaksınız. Planlama aşamasından yıldönümünün sonuna kadar her ayrıntıyı sizin için planlıyor ve hayata geçiriyoruz. 

Her paketimize özel sunduğumuz yatta evlilik yıldönümü fiyatları ile, herkesin beklentisini karşılıyoruz. Mini paketlerden başlayıp geniş paketlere kadar dilediğinizi seçebilirsiniz. Başbaşa ya da kalabalık. Hiç fark etmez. Deryachting Yat Kiralama ile seçtiğiniz paket doğrultusunda eşsiz bir boğazda evlilik yıldönümü anısına sahip olursunuz. İstanbul Boğazı’nda bulunan tüm eşsiz ve tarihi yapılar ile yakamoz en özel anınıza şahit olsun istemez misiniz? 

Deryachting’in sunduğu İstanbul Boğazı’nda evlilik yıldönümü paketleri ile düşlerinizin ötesinde bir evlenme yıldönümü yapabilirsiniz. Planladığınız yıldönümüne ve istediğiniz ekstalara göre farklı evlilik yıldönümü organizasyonu fiyatları alarak, size en uygun olanı seçebilirsiniz. Her bütçeye uygun yatta evlilik yıldönümü fiyatları ile eşsiz bir gece geçirmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. 

Google Yorumları

5.0

Based on 23 reviews
Misafirlerimizin Yorumları
Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir