Covid-19 Pandemi sonrası yatta evlenme teklifi nasıl olacak? Nelere dikkat etmelisiniz?

Yatta evlenme teklifi, en orijinal evlenme teklifi sürprizlerinden birisidir. Her ne kadar her teklif özel olsa da, bazı evlenme teklifleri çok daha özeldir. Yatta özenle hazırlanmış bir sofrada romantik bir yemek eşliğindeki evlenme teklifi tabiiki diğer tekliflerden farklı gelecektir.
Özellikle Covid-19 döneminde insanlar başbaşa kalmak ve kalabalıktan uzak olmak istiyorlar. Bunun için de özel yerler arıyorlar. Yatta evlenme teklifi yalnız ve gözden uzak olmak isteyenler için birebir. Lüks yatta evlenme teklifi paketleri ile hem romantik bir evlenme teklifi yapacaksınız hem de kendinizi etraftaki risklerden koruyabileceksiniz.

Birçok kişi pandemi koşullarında yatta nasıl evlenme teklifi edeceğini merak ediyordur. Deryachting olarak bu düşüncelerinizin son bulması için siz değerli müşterilerimize bu yazıyı hazırladık. Pandemi koşullarında hangi önlemleri aldık, yatlarımızın uygun durumu, dezenfekte edilip edilmediği gibi tüm konulara bu yazımızda cevap vereceğiz. 

Pandemi Döneminde Deryat Yatlarında Hangi Önlemler Alınıyor?
Pandemi koşulları birçok planı etkilediği gibi evlenmek isteyen çiftleri de maalesef ki olumsuz etkiledi. Evlilik teklifi yapmak isteyen çoğu kişi bu teklifini bir süre ertelemek zorunda kaldı. Daha sonra da koşulların pandemiye uygun olup olmaması kaygısıyla bir süre daha bekleme kararı aldı. Eğer siz de bu nedenle evlilik teklifini erteleyen ya da teklifi yapmak da tereddüt eden biriyseniz doğru adrestesiniz.

Öncelikle belirtmeliyiz ki, Deryat Kiralama olarak önceliğimiz her zaman insan sağlığı. Bu nedenle, pandeminin ilk günlerinden şu ana kadar tedbirlerimizi her zaman en üst seviyede tuttuk ve bu konuda asla gevşetme yapmadık. Bu sebeple, önce sağlık diyerek hiçbir tedbirden ve hijyen şartından ödün vermeden organizasyonlarımızı hazırlıyoruz. Yatlarımız hizmet verse de vermese de sürekli olarak, belirli periyotlarda dezenfekte ediliyor. Ayrıca her organizasyon öncesi de yat dezenfekte işlemi uzman kişiler tarafından yapılıyor.

Bunların yanı sıra yat personelimiz, sürekli maske ve eldivenler ile yatın içerisinde bulunuyorlar. Maske ve eldivenler uzun süreli kullanıldığında üzerlerinde virüs ve bakteri oluşumu gerçekleşebiliyor. Personelimiz, maske ve eldivenleri düzenli olarak değiştirerek, maske ve eldivenleri üzerinin sürekli hijyenik kalmasını sağlıyorlar.

Hijyene önem veren misafirlerimiz için yatlarımızın belirli yerlerinde dezenfektanlarda bulunduruyoruz. Bu sayede, misafirlerimiz diledikleri zaman ellerini dezenfekte edilebilir. Yiyecek ikramı noktasında içiniz rahat olsun. Covid-19 önlemleri kapsamında, yiyecek ve içecek servislerimiz kapalı ve paketlenmiş olarak servis edilmektedir. Servis araç gereçlerimiz de tek kullanımlık olarak paketlenmekte ve kullanılmaktadır. Misafirlerimizin isteğine bağlı olarak yata girişte ateş ölçümü de yapmaktayız. 

Lüks yatta evlilik teklifi yapmak isteyenler için aldığımız diğer Covid-19 tedbirleri aşağıdaki gibidir:

  • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
  • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
  • Yat girişinde sabun ile el yıkama imkanı
  • Her organizasyon öncesi yatın dezenfekte edilmesi
  • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
  • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
  • Talebe göre yat girişinde ateş ölçümü
  • Devamlı havalandırma, açık havada olduğumuz için güvendesiniz
  • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi

Eğer siz de pandemi döneminde hijyen standartlarına uygun bir evlilik teklifi yapmak isterseniz yukarıdaki şartlara özen göstermelisiniz.