Evlilik Teklifi Ederken Yüzük Ölçüsü Nasıl Öğrenilir

Evlilik teklifi yapacağınız zaman bazı detaylara dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle ortamın hazırlanmasından nasıl bir konuşma yapacağınıza kadar planlama yapmanız en iyi sonucu almanıza yardımcı olacaktır. Evlilik teklifi edeceğiniz mekanında özel olmasına özen gösterin. Bu sayede unutamayacağınız bir an yaşamanıza imkan tanıyacaktır. İleride mutlulukla hatırlayacağınız bu özel günün iyi geçmesi için alacağınız yüzüğünde şık olmasını sağlayın. Günümüzde birçok farklı yüzük modeli satışa sunuluyor. Sevdiğiniz kişinin tarzınıza uygun bir yüzük modeli seçebilirsiniz. Bu onu oldukça mutlu edecektir. Alacağınız yüzüğünde parmağına uygun olması gerekir. Yüzük ölçüsünü nasıl öğrenmeniz gerektiği konusunda hazırladığımız bu rehber size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Kullandığı Yüzüklerden Bir Tanesini Hatıra Olarak İsteyin

Yüzüklerden bir tanesini hatıra olarak isteyebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken en önemli detay yüzüğü isterken karşı tarafın anlamamasıdır. Bunun için sen yokken yanımda seni hep özlüyorum. Senden bir parça olsa bende ona bakarak hatırlasam diyerek yüzüğünü isteyebilirsiniz. Bu sayede anlamadan bunu başarabilirsiniz. Yüzüğü aldıktan sonra bu konuda alım yapacağınız yerden yardım isteyebilirsiniz. İlgili yüzüğün boyutunu ölçerek parmak ölçüsünü ortaya çıkaracaktır. Sizde buna bağlı olarak parmak ölçüsünü öğrenmiş olursunuz.

Kıyafet Bedenini Sorun

Eş adayınızın anlamasını istemiyorsanız konuya kıyafet bedeninden başlayabilirsiniz. Hangi beden giyindiğini, hangi tarzı sevdiğini sorarak konuyu yüzük ölçüsüne getirebilirsiniz. Burada direkt konuya girmektense parmaklarının ne kadar güzel olduğuna da vurgu yapmayı ihmal etmeyin. Ayrıca kendi yüzüğünüz var ise onun parmağına takarak da oyun şeklinde öğrenebilirsiniz. Parmağın küçük bu yüzük sana büyük oldu. Parmak ölçün ne kadar küçükmüş diyerek ölçüsünü öğrenebilirsiniz. O da size parmak ölçüsünü söyleyecektir. Bu sayede kuyumcudan bu ölçüye uygun bir yüzük modeli satın alabilirsiniz.

Arkadaşlarına Sorun

Diğer metotlar işe yaramadı ise arkadaşlarından yardım isteyin. Parmak ölçüsü konusunda en yakın arkadaşlarına konuyu açabilir ve onlardan destek alabilirsiniz. Bu metot kesin işe yarayacaktır. Arkadaşlarının sorma aşamasında da kesinlikle şüphe uyandırmayacak şekilde ölçüyü istemesi gerekir. Yoksa tüm planın olumsuz olarak etkilenmesine neden olabilir.

Evlilik Teklifi Nerede Yapılmalı

Evlilik teklifi yapacağınız zaman mekan seçimini de mutlaka özenle yapın. Çünkü seçilecek olan mekanın büyüleyici özelliği ortamın daha neşeli geçmesine yardımcı olacaktır. Bunun için teknede evlilik teklifi yapmak ideal bir seçim olacaktır. Deniz ortasında daha romantik bir havada teklifinizi yapabilirsiniz. Bu konuda sizler için hazırladığımız özel paketlerimizden seçim yapabilir ve unutamayacağınız bir ana imza atabilirsiniz. Duygusal ve romantik bir ortam içerisinde teklifinizi yapabilir ve özel ışıklandırma ortamı ile heyecanlı bir an yaşayabilirsiniz. Ayrıca ilk dansınızı da bu sayede teknede romantik bir müzik eşliğinde yapabilirsiniz.