Lüks Yatta Rüya Gibi Bir Evlilik Teklifi

Rüya gibi bir gece hayal edin. İstanbul Boğazı’nda, ay ışığı ve gecenin romantik büyü altında sevgilinizle başbaşa olduğunuz bir gece. Rüya gibi geçen bu gecenin bir de yatta evlilik teklifi ile taçlandığını düşünün. Hayali bile heyecan verici değil mi?

Deryachting olarak hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Lüks bir teknede hayallerinize ve geleceğinize evet demek istemez misiniz? Elbette istersiniz. Deryat Yat Kiralama bütün isteklerinizi hayata geçiriyoruz.

Yatta evlilik teklifi organizasyonu özellikle 2021 yılının en çok tercih edilen evlenme teklifi organizasyonlarından birisi. Hem pandemi koşulları nedeniyle hem de gözlerden uzak olduğu için, yatta yapılan organizasyonlara bu sene talep oldukça fazla. 2021 yılı için, kalabalık ve başbaşa romantik kutlamaların yeni adresi diyebiliriz.

Ultra Lüks Teknelerimiz ve Sunduğumuz İmkanlar Neler?
Deryachting olarak uzun yıllardır, yatta evlenme teklifi organizasyonları, yat partileri, yatta eğlenceler ve kutlamalar düzenleyen bir organizasyon firmasıyız. Uzman ekibi ve profesyonel kadrosu sayesinde başladığı her organizasyonu başarıyla bitiren ve kendisine sürekli sadık müşteriler edinen bir firma. Deryat Kiralama olarak hizmetimizden memnun kalan çiftlerimiz, evlenme teklifinin ardından, bekarlığa veda partileri, yıl dönümü kutlamaları, doğum günü organizasyonları gibi neredeyse tüm sürpriz ve planlı organizasyonlar için bizimle tekrar iletişime geçiyor.

Farklı özellik ve standartlarda 2 adet tekneye sahibiz. Deryachting Mega Romantik ve Deryachting Black teknelerimiz ile Deryachting olarak, kişi sayısı, ihtiyaç ve organizasyon türüne göre iki teknemizden herhangi birini sunabiliriz. 

Deryachting Mega Romantik, VIP statüsünde bir teknedir. 20 metrelik boyu ve  metrelik eni ile görenleri kendisine hayran bırakır. İçerisine 4 adet kabin bulunan Mega Romantik, yemekli partilerde 12 kişiye kadar, kokteyl partilerinde ise 16 kişiye kadar hizmet imkanı sunar.

Deryachting Black, Deryat’ın kalabalık ve özel gruplar için VIP hizmet verdiği bir diğer yatıdır. Statü olarak Mega Romantik gibi Deryachting Black’de VIP bir yattır. Boyu 19 metre ve eni 4 metredir. Hem kokteyl hem de yemekli organizasyonlara ev sahipliği yapabilir. 3 adet kabine sahiptir. Yemekli organizasyonlarda 11 kişiye kadar, kokteyl organizasyonlarında ise 15 kişiye kadar vip hizmet verebilir. 

Deryachting olarak teknelerimizin tamamını tur boyunca tecrübeli bir kaptan kullanırken, servisi de alanında uzman servis elemanları gerçekleştirir. Bu nedenle kusursuz bir evlenme teklifi fikri arayanlar  ya da romantik yemek yiyerek ama farklı bir atmosfere sahip evlenme teklifi etmek isteyenler, mutlaka yatta evlilik teklifi organizasyonunu tercih etmelidir.

Devasa ultra lüks yatlarımızla, size kendinizi ayrıcalıklı ve özel hissettiriyoruz. En özel ve anlamlı gecelerinizden birinde yanınızda olarak size peri masallarını aratmayan bir yatta evlilik teklifi organizasyonu vaad ediyoruz. Vip hizmet almak herkesin hakkı. Sunduğumuz imkanlar, verdiğimiz üstün hizmet kalitesi ve ultra lüks yatlarımız ile prensesleri ve prensleri kıskandıracak bir gece geçireceğinize emin olabilirsiniz. 

Hazırlık, süsleme, müzik, romantik ve lezzetti bir yemek, tam evlenme teklifi anında 3D hologram havai fişek gösterisi ve aklınıza gelen diğer ekstra hizmetler. Tamamını size sunuyor ve size unutulmaz bir gece yaşatıyoruz.